İstanbul'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil (teleskopik) vinç kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 ay
İstanbul Beykoz'da Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yeni spor kompleksi bina inşaatında çalışacak 30 ton kapasiteli... Devamı

4 firma teklif verdi 06 Nisan 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul Bağcılar’da konut yapımında çalışacak 60 ton ve üzeri mobil vinç 2 aylık kiralanacaktır. Tekliflerinizi GÜNLÜK... Devamı

09 Mart 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 3-4 ay
İstanbul Habibler'de direk dikim işi için 15-20 ton arası 1 adet mobil teleskopik vinç 3-4 aylık kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 17 Aralık 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 hafta
İstanbul'da 200 tonluk 92 metre boomlu mobil (Teleskopik) vinç 1 haftalık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 22 Kasım 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 5 ay
BEŞİKTAŞ'TA ŞAFT İMALATI İŞİNDE MALZEME İNDİRME VE ŞAFT İÇERİSİNDEKİ 6 TONLUK MİNİ EKSKAVATÖRÜ GÜNLÜK İNDİRİP KALDIRMAK... Devamı

1 firma teklif verdi 17 Kasım 2017

İstanbul'da 5 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 4 ay
3. hava alanı inşaatı için 3 adet 70 ton ve 2 adet 100 ton kapasiteli 4 ay kiralık olarak çalışacak toplam 5 adet mobil... Devamı

1 firma teklif verdi 11 Mayıs 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Ataşehir'de şantiyede kullanılmak üzere en az 6 ay mobil vinç (operatörlü) kiralanacaktır. 30 ton-50 mt bomlu-bom ucunda 2 ton kaldırabilmeli.

12 Ocak 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 2-3 saat
2 bloklu sitede çatı oluklarında 5-7 katlar arası olukların tamiri yenilenmesi işi

11 Ocak 2017

İstanbul Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

  • İstanbul Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil (Teleskopik) Vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İstanbul mobil (teleskopik) vinç operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el mobil (teleskopik) vinç sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da mobil (teleskopik) vinç kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?