Mini Makaslı Platform Kiralama

Mini Makaslı Platform kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mini makaslı platform kiralamanın keyfini yaşayın.

Mini Makaslı Platform Sahibi Firmalar


Model Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Şehir Makina Adeti
Dingli 0607DCS Balıkesir
Dingli 0607DCS İstanbul
ELS Lift EL5.5 Junior SP 5.5 m 240 kg Ankara
ELS Lift EL5.5 Junior 10 m 240 kg Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Makaslı Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini makaslı platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Makaslı Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini makaslı platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Makaslı Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Makaslı Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini makaslı platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mini Makaslı Platform Arayanlar

Manisa'da 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 6 Ay
Manisa, Merkez' de kurumsal firma tarafından yem fabrikasında çatı onarımı için düz beton zeminde personel yükseltmede ... Devamı

2 firma teklif verdi 26 Nisan 2023

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
Eskişehir Sarıcakaya da sera üst montajında kullanılacak

13 Mart 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Büyükçekmece'de villa dış cephe boya ve tamiri için kullanılacak 1 adet 9 metre asansörlü lifter 1 haftalık kiralanacaktır.

11 Eylül 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 10 GÜNLÜK
Ankara Saray'da Kolsan firmasında çelik hangar montajında kullanılmak üzere 2 adet mini makaslı platform 10 günlük kiralanacaktır.

16 Ağustos 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
ANKARA İNCEK YARGITAY ŞANTİYESİNDE KULLANMAK ÜZERE ÜZERE 4 METRELİK 2 ADET MİNİ MAKASLI PLATFORM 3 AYLIK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 13 Haziran 2020

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Gebze'de fabrika tavan montajı işinde kullanılmak üzere 4,5-5 metre yükseklikte 1 adet mini makaslı platform 1... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Haziran 2020

Sivas'da 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2-3 hafta
Fabrika içi oluk altı çalışmaları için

18 Ekim 2016

Mini Makaslı Platform Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mini Makaslı Platform ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mini makaslı platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mini Makaslı Platform banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mini Makaslı Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mini makaslı platform fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mini Makaslı Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mini makaslı platform kiralama süresi boyunca; mini makaslı platform kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mini makaslı platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mini makaslı platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mini Makaslı Platform yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mini Makaslı Platform satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mini Makaslı Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini makaslı platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mini makaslı platform satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mini Makaslı Platform satış riski ortadan kalkar.

Mini Makaslı Platform Nedir ?

Mini makaslı çalışma platformları, bir yükü kaldırmaya veya 4-8 metre arası ulaşılamayan yüksekliklerde çalışabilmeye imkan sunan iş ekipmanlarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık mini makaslı platform ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak mini makaslı platform kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Mini Makaslı Platform Kullanım Alanları

 • Genel bakım
 • Temizlik
 • Boya
 • Montaj ve söküm işlemleri 
 • İnşaat projeleri
 • Fabrikalar 
 • Çalışma sahası içerisindeki nakliye işlemleri
 • Perakende satış sahaları
 • Alışveriş merkezleri

Mini Makaslı Platform Markaları

Kiralık Mini Makaslı Platform Arıyor Musunuz?