Balıkesir'de Kiralık Mini Makaslı Platform

Balıkesir'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini makaslı platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Balıkesir ve Marmara Bölgesinde Mini Makaslı Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2023 4A **** (#9062) Balıkesir
Fiyat Teklifi Alın
2018 10 m 240 kg EKŞ**** (#2364) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
2018 Alm**** (#1306) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Makaslı Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini makaslı platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Makaslı Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini makaslı platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Makaslı Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Makaslı Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini makaslı platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Balıkesir ve Marmara Bölgesinde Kiralık Mini Makaslı Platform Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Büyükçekmece'de villa dış cephe boya ve tamiri için kullanılacak 1 adet 9 metre asansörlü lifter 1 haftalık kiralanacaktır.

11 Eylül 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Gebze'de fabrika tavan montajı işinde kullanılmak üzere 4,5-5 metre yükseklikte 1 adet mini makaslı platform 1... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Haziran 2020

Balıkesir Kiralık Mini Makaslı Platform

  • Balıkesir Kiralık Mini Makaslı Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Balıkesir'de aylık kiralık mini makaslı platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Balıkesir Mini Makaslı Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Balıkesir'de kiralık mini makaslı platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mini Makaslı Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Balıkesir mini makaslı platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mini Makaslı Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini makaslı platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Balıkesir ikinci el mini makaslı platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Balıkesir'de mini makaslı platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Balıkesir'de Kiralık Mini Makaslı Platform Arıyor Musunuz?