Dış Cephe Platformu Kiralama

Dış Cephe Platformu kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla dış cephe platformu kiralamanın keyfini yaşayın.

Dış Cephe Platformu Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
ALİSAN Ankara
Çenkamak Malatya
2012 Ankara
Taflift İstanbul
ENCOMAT / IZA 30/100 İstanbul
Taflift Ankara
Taflift Ankara
Taflift Ankara
2012 Adana
2012 İstanbul
Carrier Ankara
Carrier Ankara
Carrier Ankara
Carrier Ankara
Carrier Ankara
Alpmaksan Dış Cephe Platformu İstanbul
Alpmaksan Dış Cephe Platformu İstanbul
Carrier İstanbul
Taflift İstanbul
Maksan Acrobat Ankara
Maksan Spider Ankara
Lochard Asansörlü İskele (8m) Ankara
Lochard Asansörlü İskele (8m) Ankara
Lochard Asansörlü İskele (8m) Konya
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık dış cephe platformu arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Dış Cephe Platformu Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri dış cephe platformu sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Dış Cephe Platformu Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Dış Cephe Platformu sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve dış cephe platformu sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar

Mersin'de 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1.5 aylık
Mersin merkezde 50 metre yükseklik 14 metre eninde çift motorlu 1 adet dış cephe platformu 1,5 aylık operatörsüz olarak... Devamı

27 Ekim 2021

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Gaziantep'de 10 katlı TOKİ binası dış cephe boyamada kullanilacak 1 adet dış cephe platformu 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

24 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Kâğıthane'de Dış cephe için 30 metreye çıkabilecek 1 adet Dış cephe platformu Haftalık operatörlü olarak kiral... Devamı

20 Eylül 2021

Adana'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 3 aylık
Adana'da kullanılmak üzere 65 metre kapasiteli 2 adet dış cephe platformu 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

03 Ağustos 2021

Adana'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 5 aylık
Adana Yumurtalık İlçesinde Termik santralinde çelik Binalara 25 m. eni, 65 metre yüksekliğinde dış cephe platform 5 ayl... Devamı

13 Temmuz 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ankara'da 3 blok 10 katlı site dış cephe mantolama işinde kullanılmak üzere 2 adet dış cephe platformu 2 aylık ÇOK ACİL... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Mayıs 2021

Edirne'de 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
Edirne'de Dış cephe mantolama 50 metre yükseklik, 126 metre cevre, 6.000 metrekare toplam alan 1 adet dış cephe platformu en az 1 ay operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Nisan 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul'da 3 bloktan oluşan 40 metre yükseklikte eni 12 metre olan site dış cephe boyası işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

01 Nisan 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Antalya Merkez'de 7 katlı bina için tercihen 2'li sistem olacak platform iskele 2 aylık kiralanacaktır.

23 Mart 2021

Konya'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya Hüyük'de bina içi elektrik döşeme işinde çalıştırılmak üzere yerden iç alan yükseklik 7 mt. dış yükseklik 9 mt. 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

12 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
45 metre yükseklikteki binaya dış cephe kompozit uygulaması yapımında kullanılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ağustos 2020

Ankara'da 8 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
ANKARA'DA 14 BLOKLU BİR SİTENİN DIŞ CEPHE BOYAMA İŞİNDE KULLANILMAK ÜZERE 8 ADET DIŞ CEPHE PLATFORMU 2 AYLIK KURUM VE SÖKÜM DAHİL KİRALANACAKTIR.

19 Temmuz 2020

Dış Cephe Platformu (dış cephe asansörü) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Dış Cephe Platformu ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık dış cephe platformları (dış cephe asansörü) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Dış Cephe Platformu banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Dış Cephe Platformu Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık dış cephe platformu fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Dış Cephe Platformları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler dış cephe platformu (dış cephe asansörü) kiralama süresi boyunca; dış cephe platformu kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama dış cephe platformu operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe dış cephe platformları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Dış Cephe Platformu yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Dış Cephe Platformu (dış cephe asansörü) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Dış Cephe Platformu satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra dış cephe platformları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar dış cephe platformu satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Dış Cephe Platformu satış riski ortadan kalkar.

Dış Cephe Platformu Nedir ?

İnşaat ve binalarda çalışan personelin katlar arasında ve bina dışında yukarı aşağı hareket etmesini kolaylaştıran inşaat ekipmanlarıdır. Cephe asansörü de denilen bu ekipmanlar ekonomik fiyatları, kısa süredeki kurulum, montajı ve pratik kullanımı sayesinde inşaat maliyetlerini düşürmektedir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık dış cephe platformu (dış cephe asansörü) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak dış cephe asansörü kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Dış Cephe Platformu Kullanım Alanları

 • Yüksek binalarda
 • Kuyularda
 • Personel taşımada

Dış Cephe Platformu Markaları

 • Alpmaksan Kiralama
 • Çenkamak Kiralama
 • Lochard Kiralama
 • Maksan Lift Kiralama

Kiralık Dış Cephe Platformu Arıyor Musunuz?