Dış Cephe Platformu Kiralama

Dış Cephe Platformu kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla dış cephe platformu kiralamanın keyfini yaşayın.

Dış Cephe Platformu Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
2012 Adana
Lochard Asansörlü İskele (8m) Ankara
Maksan Spider Ankara
Maksan Acrobat Ankara
Carrier Ankara
Taflift Ankara
2012 Ankara
Alpmaksan Dış Cephe Platformu İstanbul
Carrier İstanbul
Taflift İstanbul
2012 İstanbul
ENCOMAT / IZA 30/100 İstanbul
Lochard Asansörlü İskele (8m) Konya
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık dış cephe platformu arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Dış Cephe Platformu Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri dış cephe platformu sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Dış Cephe Platformu Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Dış Cephe Platformu sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve dış cephe platformu sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar

Konya'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya Hüyük'de bina içi elektrik döşeme işinde çalıştırılmak üzere yerden iç alan yükseklik 7 mt. dış yükseklik 9 mt. 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

12 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
45 metre yükseklikteki binaya dış cephe kompozit uygulaması yapımında kullanılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ağustos 2020

Ankara'da 8 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
ANKARA'DA 14 BLOKLU BİR SİTENİN DIŞ CEPHE BOYAMA İŞİNDE KULLANILMAK ÜZERE 8 ADET DIŞ CEPHE PLATFORMU 2 AYLIK KURUM VE SÖKÜM DAHİL KİRALANACAKTIR.

19 Temmuz 2020

Mersin'de 6 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 3 aylık
Mersin'de Fabrika inşaatında kullanılmak üzere 6 adet dış cephe platformu 3 aylık kiralanacaktır

15 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Beylikdüzü'nde 15 katlı bina inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

11 Haziran 2020

Antalya'da 4 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Antalya'da 50 metre yükseklikte 4 adet dış cephe platformu 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Kasım 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında 24 metre genişlikte 16 katlı binada kullanılmak üzere 1 adet dış cep... Devamı

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Çekmeköy'de mantolama yapılmış 2 konutun boya işlerinde kullanılacak 30 metre yüksekliğe sahip Dış Cephe Platf... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Şubat 2019

Trabzon'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 aylık
Trabzon Kaşüstü'de otel inşaatında kullanılacak 1 adet genişlik 32m, yükseklik 50 m ve 1 adet genislik 22m, yukseklik 5... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Şubat 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 45 gün
İstanbul Beylikdüzü'nde 50 metre yükselik, 30 metre genişlikte binanın dış cephe boyasını yapmak için Dış Cephe Platformu 45 günlük kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Ağustos 2018

Karaman'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 ay
Karaman Merkez'de otel inşaatında çalışacak 1 adet 36m yükseklik, 30m eninde hareketli dış cephe platformu 2 aylık kiralanacaktır. İş 15 Temmuz 2018'de başlayacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Temmuz 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 ay
İstanbul Pendik'te 9 katlı 2 bloklu bina inşaatında çalışacak 1 adet dış cephe platformu 6 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Mayıs 2018

Dış Cephe Platformu (dış cephe asansörü) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Dış Cephe Platformu ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık dış cephe platformları (dış cephe asansörü) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Dış Cephe Platformu banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Dış Cephe Platformu Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık dış cephe platformu fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Dış Cephe Platformları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler dış cephe platformu (dış cephe asansörü) kiralama süresi boyunca; dış cephe platformu kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama dış cephe platformu operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe dış cephe platformları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Dış Cephe Platformu yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Dış Cephe Platformu (dış cephe asansörü) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Dış Cephe Platformu satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra dış cephe platformları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar dış cephe platformu satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Dış Cephe Platformu satış riski ortadan kalkar.

Dış Cephe Platformu Nedir ?

İnşaat ve binalarda çalışan personelin katlar arasında ve bina dışında yukarı aşağı hareket etmesini kolaylaştıran inşaat ekipmanlarıdır. Cephe asansörü de denilen bu ekipmanlar ekonomik fiyatları, kısa süredeki kurulum, montajı ve pratik kullanımı sayesinde inşaat maliyetlerini düşürmektedir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık dış cephe platformu (dış cephe asansörü) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak dış cephe asansörü kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Dış Cephe Platformu Kullanım Alanları

 • Yüksek binalarda
 • Kuyularda
 • Personel taşımada

Dış Cephe Platformu Markaları

 • Alpmaksan Kiralama
 • Lochard Kiralama
 • Maksan Lift Kiralama

Kiralık Dış Cephe Platformu Arıyor Musunuz?