İstanbul'da Kiralık Dış Cephe Platformu

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık dış cephe platformu kiralamak için fiyat teklifi alın.

İstanbul ve Çevresinde Dış Cephe Platformu Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık dış cephe platformu arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Dış Cephe Platformu Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri dış cephe platformu sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Dış Cephe Platformu Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Dış Cephe Platformu sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve dış cephe platformu sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
İstanbul Beylikdüzü'nde dış cephe boya işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 2 AYLIK kiralanacaktır

02 Nisan 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Kâğıthane'de Dış cephe için 30 metreye çıkabilecek 1 adet Dış cephe platformu Haftalık operatörlü olarak kiral... Devamı

20 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul'da 3 bloktan oluşan 40 metre yükseklikte eni 12 metre olan site dış cephe boyası işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

01 Nisan 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
45 metre yükseklikteki binaya dış cephe kompozit uygulaması yapımında kullanılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ağustos 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Beylikdüzü'nde 15 katlı bina inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

11 Haziran 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Çekmeköy'de mantolama yapılmış 2 konutun boya işlerinde kullanılacak 30 metre yüksekliğe sahip Dış Cephe Platf... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Şubat 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 45 gün
İstanbul Beylikdüzü'nde 50 metre yükselik, 30 metre genişlikte binanın dış cephe boyasını yapmak için Dış Cephe Platformu 45 günlük kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Ağustos 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 ay
İstanbul Pendik'te 9 katlı 2 bloklu bina inşaatında çalışacak 1 adet dış cephe platformu 6 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Mayıs 2018

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1-2 ay
İstanbul Fatih'te bina dış cephe tadilat işi için (Bina genişlik 60 mt bir cephe 20 mt diğer cephe ve 3 mt olmak üzere ... Devamı

04 Ekim 2017

İstanbul Kiralık Dış Cephe Platformu

  • İstanbul Kiralık Dış Cephe Platformu için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık dış cephe platformları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul Dış Cephe Platformu Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık dış cephe platformu fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Dış Cephe Platformu operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İstanbul dış cephe platformu operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Dış Cephe Platformu satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra dış cephe platformları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el dış cephe platformu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da dış cephe platformu kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık Dış Cephe Platformu Arıyor Musunuz?