Paletli Örümcek Platform Kiralama

Paletli Örümcek Platform kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla paletli örümcek platform kiralamanın keyfini yaşayın.

Paletli Örümcek Platform Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
PALAZZANI TSJ 23.1 Ankara
18 metre Antalya
PALAZZANI TSJ 23.1 Balıkesir
Hinowa Light Lift 23.12 IIIS İstanbul
18 metre İstanbul
Teupen Leo 23 GT İstanbul
Blue Lift İstanbul
TEUPEN LEO30GT İstanbul
Cela Dr 24 metre İstanbul
TEUPEN LEO30GT İzmir
18 metre Kocaeli
Hinowa Light Lift 23.12 IIIS Konya
TEUPEN LEO30GT Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Örümcek Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli örümcek platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Örümcek Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli örümcek platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Örümcek Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Örümcek Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli örümcek platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Paletli Örümcek Platform Arayanlar

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Dilovası'nda 15 metre yükseklikte yapılacak olan fabrika içi elektrik bakım çalışması için 1 adet paletli örüm... Devamı

2 firma teklif verdi 22 Haziran 2020

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Gaziantep'de dış cephe boya işinde kullanılmak üzere 20-30 metre arası sorun çıkarmayacak 1 adet paletli örümcek platfo... Devamı

3 firma teklif verdi 17 Nisan 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya'da 36 metre çapında 10 metre yüksekliğinde beton reaktörler içinde tavanlarda işlem yapacak, gireceği kapının gen... Devamı

3 firma teklif verdi 05 Mart 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 12 Aylık
İzmir Tire'de fabrika inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet paletli örümcek platform 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Aralık 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 12 aylık
İzmir Tire'de yeni yapılacak fabrika inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet paletli örümcek platform 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 02 Aralık 2019

Muğla'da 2 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 20 günlük
Muğla Dalaman havalimanı içerisinde elektrik tesisatları işinde çalıştırılmak üzere 10-12 metre kapasiteli 2 adet palet... Devamı

1 firma teklif verdi 08 Temmuz 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Bağcılar’da rezidans projesinde cam ve alüminyum cephe temizliğinde kullanılmak üzere 18 metre maksimum yüksel... Devamı

4 firma teklif verdi 27 Şubat 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 15 gün
İstanbul Avcılar'da fabrikada boya işleri için çalışacak 20 metre kapasiteli 1 adet paletli örümcek platform 15 günlük ... Devamı

2 firma teklif verdi 25 Şubat 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
İzmir Karabağlar Belediyesi'nin park ve bahçe işlerinde çam ağaçlarının budanmasında kullanılacak 19-20 metre kapasite... Devamı

4 firma teklif verdi 19 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeniden yapım projesinde boyama işlerinde 20 metre yükseklikte çalışac... Devamı

20 Temmuz 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 2 gün
Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Ataşehir’de bulunan konutlarında cam temizleme işinde 18 Mayıs cuma ve 19 Mayıs cumartesi g... Devamı

17 Mayıs 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 yıl
İstanbul Zekeriyaköy'de bir temizlik firması tarafından lüks villaların bina temizlik/bakım işlerinde kullanılacak oper... Devamı

3 firma teklif verdi 01 Mart 2018

Paletli Örümcek Platform Kiralama Avantajları

 • Kiralık Paletli Örümcek Platform ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık paletli örümcek platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Paletli Örümcek Platform banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Paletli Örümcek Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık paletli örümcek platform fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Paletli Örümcek Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler paletli örümcek platform kiralama süresi boyunca; paletli örümcek platform kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama paletli örümcek platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe paletli örümcek platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Paletli Örümcek Platform yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Paletli Örümcek Platform satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Paletli Örümcek Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli örümcek platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar paletli örümcek platform satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Paletli Örümcek Platform satış riski ortadan kalkar.

Paletli Örümcek Platform Nedir ?

Paletli örümcek platformlar, araç üstü ve kendinden yürüyüşlü çoğu eklemli platformun yapamayacağı işleri dar alanlardan ve merdivenlerden geçebilme yetenekleri sayesinde kolayca ve kısa sürede tamamlayabilen iş makinalarıdır. Bu ekipmanlar geniş kullanım aralığına, yüksek verimliliğe ve kaldırma kapasitesine sahiplerdir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık paletli örümcek platform ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak paletli örümcek platform kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Paletli Örümcek Platform Kullanım Alanları

 • Alışveriş merkezi temizliğinde
 • Yüksek büyük ağaçları budama
 • Sokak aydınlatma üzerinde çalışma
 • Çatı bakımı
 • Çeşitli montaj çalışmalarında
 • İç ve dış mekan çalışmalarında zemin hassaslığını korunulması gerektiğinde
 • AVM inşaatlarında

Paletli Örümcek Platform Markaları

 • Blue Lift Kiralama
 • Hinowa Kiralama
 • Teupen Kiralama

Kiralık Paletli Örümcek Platform Arıyor Musunuz?