Ekskavatör Kiralama

Ekskavatör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla ekskavatör kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Ekskavatör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık ekskavatör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Ekskavatör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri ekskavatör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Ekskavatör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Ekskavatör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve ekskavatör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Ekskavatör Arayanlar

Muğla'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Muğla Seydikemer ilçesi kayacık köyü cemalan mevkisinde gölet inşaatında çalıştırılmak üzere 30 tonluk 1 adet paletli ekskavatör 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

30 Ekim 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1.5 yıllık
Muğla Bodrum'da altyapı işinde çalıştırılmak üzere 22 tonluk 1 adet paletli ekskavatör 1,5 yıllık operatörlü olarak kiralanacaktır.

30 Ekim 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Lastikli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 4 AYLIK
İzmir Urla'da Doğalgaz altyapı işinde çalıştırılmak üzere 14-20 ton arası 1 adet lastikli ekskavatör 4 aylık operatörlü... Devamı

30 Ekim 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
KÜTAHYA HİSARCIK KÖYLERİNDE İSALE HATTI YAPIMI İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 9-16 TON KAPASİTELİ 1 ADET PALETLİ EKSKAVATÖR 2 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRAALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 29 Ekim 2020

Rize'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 4 aylık
Rize merkez Rize belediyesi taş duvar işinde çalıştırılmak üzere 14-16 ton arası 1 adet paletli ekskavatör 4 aylık operatörlü veya operatörsüz olarak kiralanacaktır.

29 Ekim 2020

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Şanlıurfa Hilvan'da Tarım reformu tapulaştırma işinde çalıştırılmak üzere 30-35 ton kapasiteli 1 adet paletli ekskavatör 12 aylık ACİL operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Ekim 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Antalya Akseki'de Orman yolu işinde çalıştırılmak üzere 30-40 ton aralığında kırıcılı 1 adet paletli ekskavatör 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Yalova'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Yalova Termal ilçesinde 2 km yol yapımında çalıştırılmak üzere operatörlü veya operatörsüz 20-25 tonluk kırıcılı 1 adet paletli Ekskavatör kiralanacaktır.

28 Ekim 2020

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Pendik civarında 20-22 ton arası kırıcılı 2 adet paletli ekskavatör 3 aylık operatörlü ACİL olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 5 aylık
Mersin Yenişehir Değirmençay barajında konkasör beslemek üzere 20-25 Ton kapasiteli kırıcılı 1 adet Paletli ekskavatör en az 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ekim 2020

Mersin'de 3 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin, Akkuyu Nükleer enerji santralinde çalıştırılmak üzere 30-35 ton kapasiteli kırıcılı 3 adet paletli ekskavatör 1 yıllık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Bolu'da 2 Adet Kiralık Paletli Mini Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Bolu Mudurnu’da açık alan toprak işlemede çalıştırılmak üzere 5-6 tonluk 2 adet paletli mini ekskavatör 2 aylık opörötörlü veya opörötörsüz olarak kiralanacaktır

28 Ekim 2020

Ekskavatör (kepçe) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Ekskavatör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık ekskavatörler (kepçe) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Ekskavatör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Ekskavatör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık ekskavatör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Ekskavatörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler ekskavatör (kepçe) kiralama süresi boyunca; ekskavatör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama ekskavatör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe ekskavatörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Ekskavatör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Ekskavatör (kepçe) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Ekskavatör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra ekskavatörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar ekskavatör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Ekskavatör satış riski ortadan kalkar.

Ekskavatör Nedir ?

Öncelikli ve ortak işleri kazma işlevi olan, bunun yanında çeşitli ölçülerde kanal açma, dolu kanalları temizleme, toprak ve hafriyat yığma, yükleme, kum ve çakıl gibi malzemeleri kazma ve gerektiğinde kamyonlara yükleme gibi özelliklere de sahip paletli veya lastikli iş makinasıdır.

Ekskavatörler; bulundukları seviyenin üstünden ve altından toprak kaldırabilen iş makinalarıdır. Dağ eteklerini kazıyabilir, derin çukurlar ve hendekler açabilirler. Türlü çeşit ekskavatör düzlenmesi gereklidir. Hepsinde aynı asal parçalar bulunur üzerlerine ataşmanlar eklenerek farklılaştırılırlar. Ekskavatörün tabanında bir “şasi” ya da çerçeve vardır. Şasi lastik tekerlekler veya paletler üzerine monte edilmiştir. Motor ile komuta kısmı döner bir tabla üstüne oturtulmuştur. Bu döner tabla, makinenin üst kısmının tam bir çember çizecek şekilde hareket etmesini sağlar. Kazıcı makine uzun madeni bir kola tutturulmuş, veya asılmıştır. Bu uzun kola "bum" denir. Bum yükseltilip alçaltılabilir; kazma kepçesi de açılıp kapanabilir. Bütün hareketler komuta kısmından kablo veya hidrolik mekanizmalar aracılığıyla kontrol edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık ekskavatör (kepçe) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak ekskavatör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

 

Kiralık Ekskavatör Kullanım Alanları

Ekskavatör Markaları

Kiralık Ekskavatör Arıyor Musunuz?