Ekskavatör Kiralama

Ekskavatör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla ekskavatör kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Ekskavatör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık ekskavatör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Ekskavatör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri ekskavatör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Ekskavatör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Ekskavatör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve ekskavatör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Ekskavatör Arayanlar

Ordu'da 2 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ordu merkezi ve civarında 11 mahallede kanal kazı işinde çalıştırılmak üzere 22-30 ton arası kırıcılı ve kovalı 2 adet ... Devamı

03 Temmuz 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Balıkesir Kepsut'da enerji nakil hattında çalıştırılmak üzere 30 tonluk 1 adet paletli ekskavatör 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Malatya'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 7 GÜNLÜK
Malatya Altay'da boş bir arazide çalışacak 20-30 ton arası kapasiteli kırıcılı ve kepçeli 1 adet paletli ekskavatör 5-7 gün arası kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Muğla Bodrum Turgutreis'de altyapı işinde çalıştırılmak üzere 2013 model ve üzeri 30 tonluk Kırıcılı, 70 veya 80 lik ko... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Mini Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 ayLIK
İstanbul ambarlı limandaki şantiyede kazı işinde çalıştırılmak üzere 4-5 ton kapasiteli 1 adet mini ekskavatör 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Adana'da Orman yolu inşaatında çalıştırılmak üzere 40 ton kapasiteli kırıcılı ve kovalı 1 adet paletli ekskavatör 2 aylı operatörlü olarak kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Konya Kaşınhanı'nda katı atık entegre tesisinde çalıştırılmak üzere 20-35 ton kapasiteli 1 adet paletli ekskavatör 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Temmuz 2020

Niğde'de 1 Adet Kiralık Lastikli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 4 aylık
Niğde'de elektrik direk temeli kazımı ve yer altına alınma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet lastikli ekskavatör 4 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Mersin Çamalanı, Fındıkpınarı, ve Dalakderesi ilçelerinde ormanda ağaç kökü sökme işinde çalıştırılmak üzere 22-25 ton ... Devamı

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Anadolu Yakası Bostancı Metro Tüneli projesinde tünel içerisinde çalıştırılmak üzere 21 tonluk 1 adet paletli ... Devamı

3 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Balıkesir Susurluk'da altyapı işinde çalıştırılmak üzere 14 ton kapasiteli kovalı 1 adet paletli ekskavatör 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Mersin'de 2 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 5 aylık
Mersin Erdemli'de yüksek gerilim enerji nakil hatları demir direk çukuru kazma ve yol yapımı işinde çalıştırılmak üzere... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Ekskavatör (kepçe) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Ekskavatör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık ekskavatörler (kepçe) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Ekskavatör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Ekskavatör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık ekskavatör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Ekskavatörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler ekskavatör (kepçe) kiralama süresi boyunca; ekskavatör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama ekskavatör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe ekskavatörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Ekskavatör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Ekskavatör (kepçe) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Ekskavatör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra ekskavatörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar ekskavatör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Ekskavatör satış riski ortadan kalkar.

Ekskavatör Nedir ?

Öncelikli ve ortak işleri kazma işlevi olan, bunun yanında çeşitli ölçülerde kanal açma, dolu kanalları temizleme, toprak ve hafriyat yığma, yükleme, kum ve çakıl gibi malzemeleri kazma ve gerektiğinde kamyonlara yükleme gibi özelliklere de sahip paletli veya lastikli iş makinasıdır.

Ekskavatörler; bulundukları seviyenin üstünden ve altından toprak kaldırabilen iş makinalarıdır. Dağ eteklerini kazıyabilir, derin çukurlar ve hendekler açabilirler. Türlü çeşit ekskavatör düzlenmesi gereklidir. Hepsinde aynı asal parçalar bulunur üzerlerine ataşmanlar eklenerek farklılaştırılırlar. Ekskavatörün tabanında bir “şasi” ya da çerçeve vardır. Şasi lastik tekerlekler veya paletler üzerine monte edilmiştir. Motor ile komuta kısmı döner bir tabla üstüne oturtulmuştur. Bu döner tabla, makinenin üst kısmının tam bir çember çizecek şekilde hareket etmesini sağlar. Kazıcı makine uzun madeni bir kola tutturulmuş, veya asılmıştır. Bu uzun kola "bum" denir. Bum yükseltilip alçaltılabilir; kazma kepçesi de açılıp kapanabilir. Bütün hareketler komuta kısmından kablo veya hidrolik mekanizmalar aracılığıyla kontrol edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık ekskavatör (kepçe) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak ekskavatör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

 

Kiralık Ekskavatör Kullanım Alanları

Ekskavatör Markaları

Kiralık Ekskavatör Arıyor Musunuz?