Ekskavatör Kiralama

Ekskavatör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla ekskavatör kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Ekskavatör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık ekskavatör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Ekskavatör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri ekskavatör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Ekskavatör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Ekskavatör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve ekskavatör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Ekskavatör Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Mini Ekskavatör Aranıyor

Süre: 5 günlük
İstanbul’da 4.5 ton kapasiteli 1 adet paletli mini ekskavatör 5 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Ocak 2021

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Lastikli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 3 aylık
Tekirdağ Çerkezköy'de hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 15-20 tonluk 1 adet lastikli ekskavatör 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Ocak 2021

Muğla'da 4 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kurumsal bir inşaat firmasının Muğla Bodrum Bitez'de 33 adet villa projesinde çalıştırılmak üzere 2 adet 40 (1 adedi kı... Devamı

10 firma teklif verdi 21 Ocak 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Antalya Gazipaşa Göçük Mahallesinde 8.000 metre kare eğimli taşlı arazinin teraslanması, sulama havuzu yapılması, için... Devamı

2 firma teklif verdi 20 Ocak 2021

Çankırı'da 3 Adet Kiralık Lastikli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Çankırı Merkezde kurumsal bir inşaat firmasının toplam 47 km'lik altyapı işi için 3 adet 20 tonluk Lastikli Ekskavatör ... Devamı

20 Ocak 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 5 aylık
İzmir Aliağa'da fabrika inşaat alanında çalıştırılmak üzere 50 ton kapasiteli 1 adet paletli ekskavatör 5 aylık operatö... Devamı

6 firma teklif verdi 18 Ocak 2021

Aydın'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Aydın'da Bahçe tesfiyesi ve yol yapımı işinde çalıştırılmak üzere 12 ton kapasiteli 1 adet paletli ekskavatör 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

18 Ocak 2021

Aydın'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Aydın'da orman çalı kazma ve teras işinde çalıştırılmak üzere 13-14 ton kapasiteli 1 adet paletli ekskavatör 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

17 Ocak 2021

Mersin'de 5 Adet Kiralık Lastikli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin'de ihale ile alınmış kamu işinde çalıştırılmak üzere 2018 model ve üzeri 2 adet 18 ton, 3 adet 20 ton kapasiteli... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Ocak 2021

Bilecik'de 2 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 12 aylık
Bilecik'te Atık ayrıştırma, depolama ve kompost tesislerinde çalıştırılmak üzere 20-25 tonluk 2 adet paletli Ekskavatör... Devamı

14 firma teklif verdi 13 Ocak 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
İSTANBUL BEŞİKTAŞ'DA OKUL İNŞAATINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 30-35 TONLUK KIRICILI 1 ADET PALETLI EKSKAVATÖR 3 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 13 Ocak 2021

Antalya'da 4 Adet Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

Süre: 5 aylık
Antalya Korkuteli-Bucak arası doğalgaz hattı kazı, dolgu, boru indirme, dizme ve hat kapama işinde çalıştırılmak üzere ... Devamı

7 firma teklif verdi 12 Ocak 2021

Ekskavatör (kepçe) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Ekskavatör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık ekskavatörler (kepçe) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Ekskavatör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Ekskavatör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık ekskavatör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Ekskavatörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler ekskavatör (kepçe) kiralama süresi boyunca; ekskavatör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama ekskavatör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe ekskavatörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Ekskavatör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Ekskavatör (kepçe) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Ekskavatör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra ekskavatörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar ekskavatör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Ekskavatör satış riski ortadan kalkar.

Ekskavatör Nedir ?

Öncelikli ve ortak işleri kazma işlevi olan, bunun yanında çeşitli ölçülerde kanal açma, dolu kanalları temizleme, toprak ve hafriyat yığma, yükleme, kum ve çakıl gibi malzemeleri kazma ve gerektiğinde kamyonlara yükleme gibi özelliklere de sahip paletli veya lastikli iş makinasıdır.

Ekskavatörler; bulundukları seviyenin üstünden ve altından toprak kaldırabilen iş makinalarıdır. Dağ eteklerini kazıyabilir, derin çukurlar ve hendekler açabilirler. Türlü çeşit ekskavatör düzlenmesi gereklidir. Hepsinde aynı asal parçalar bulunur üzerlerine ataşmanlar eklenerek farklılaştırılırlar. Ekskavatörün tabanında bir “şasi” ya da çerçeve vardır. Şasi lastik tekerlekler veya paletler üzerine monte edilmiştir. Motor ile komuta kısmı döner bir tabla üstüne oturtulmuştur. Bu döner tabla, makinenin üst kısmının tam bir çember çizecek şekilde hareket etmesini sağlar. Kazıcı makine uzun madeni bir kola tutturulmuş, veya asılmıştır. Bu uzun kola "bum" denir. Bum yükseltilip alçaltılabilir; kazma kepçesi de açılıp kapanabilir. Bütün hareketler komuta kısmından kablo veya hidrolik mekanizmalar aracılığıyla kontrol edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık ekskavatör (kepçe) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak ekskavatör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

 

Kiralık Ekskavatör Kullanım Alanları

Ekskavatör Markaları

Kiralık Ekskavatör Arıyor Musunuz?