Bina Temel Kazısı İçin Fiyat Teklifi Alın

Bina temel kazısı yaptırma ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak bina temel kazısı yapan firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Temel açma işlemi, inşaat plan ve fizibilite raporuna göre teknik verileri göz önünde bulundurarak gerçekleştirilir.

 

Bina Temel Kazısı hizmeti veren 5 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bina Temel Kazısı Hakkında

İnşaat yapmanın ilk adımı temel kazma ile başlar. Konut, bina ve benzeri yapıların yapılabilmesi için önce temel adı verilen alt yapının yapılması gerekir. Yapı temeli için çalışma bölgesinde ekskavatör ile kazı yapılır, kazı sırasında çıkarılan taş, toprak ve moloz parçalarıçalışmaları engellememesi için bölgeden damperli kamyon ile uzaklaştırılması gerekir.

Yükleyici (Loder) iş makinaları ile temel kazma sonrası oluşan hafriyat istenilen yere taşınabilir. Sert arazilerde çalışmak için kırıcılar hazır bulundurulmalıdır.