Dekapaj İçin Fiyat Teklifi Alın

Dekapaj yaptırma ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak dekapaj hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. En çok maden sektöründe kömür rezervleri işletmesi yada otoyol ve baraj inşaatlarında yapılan hafriyat işlerinde uygulanmaktadır.

Dekapaj hizmeti veren 5 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Dekapaj Hakkında

Dekapaj; maden yatağının üstündeki tabakanın önce gevşetildiği, sonra kazıldığı, yüklendiği, taşındığı, döküm alanına boşaltıldığı, serildiği, dökme alanının şekillendirildiği, doğaya uygun hale getirildiği, dekapaj alanı basamakları ve yolların su drenajlarının yapıldığı işlerin tamamını kapsamaktadır.

Bitkisel toprak dekapaj işleminden önce kaldırılmalı, ileriki adımlarda yapılacak olan doğaya uyum çalışmalarında kullanmak için saklanmalıdır. Sahada dekapaj işlemine başlamadan, büyük ölçekli üretim haritaları yönetmeliğine uygun şekilde hazırlanmalı, cevher ve pasa en kesitleri çizilmeli, kaldırılacak olan örtü boyutu kesin şekilde planlanmalı, doğru bir uygulama metodu tercih edilmelidir.