Bina Yıkımı İçin Fiyat Teklifi Alın

Bina yıkımı ya da enkaz kaldırma ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak bina yıkma veya enkaz kaldırma hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Türkiye'de kentsel dönüşüm nedeniyle prefabrik, çelik konstrüksiyon ya da betonarme binaların yıkım ve enkaz kaldırma işleri hız kazanmıştır.

Bina Yıkımı hizmeti veren 7 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bina Yıkımı Hakkında

2012 yılında yürürlüğe giren kentsel dönüşüm yasası nedeniyle bina yıkımı işleri hız kazanmıştır. İnşaat veya binanın durum kontrolü sonrasında belirlenen yönteme göre yıkım gerçekleştirilir. Risk grubu yüksek inşaat işlerinden olduğu için doğru hesaplama ve iyi planlama yapılarak gerçekleştirilmelidir. Bina yıkım yöntemi planladıktan sonra gerekli iş makinaları ve ekipmanlar ile bina yıkımı tamamlanır.

Bina Yıkım Türler;

  • Apartman Bina Yıkımı
  • Hafriyat & Bina Yıkım İşleri
  • Asmakat Yıkımı