Hidrolik Beton Dağıtıcı Kiralama

Hidrolik Beton Dağıtıcı kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla hidrolik beton dağıtıcı kiralamanın keyfini yaşayın.

Hidrolik Beton Dağıtıcı Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Royal Makina İzmir
Royal Makina İstanbul
Royal Makina İstanbul
Royal Makina İstanbul
Arel İstanbul
Arel Kilis
Arel Ankara
Arel Adana
Arel Adana
Arel İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık hidrolik beton dağıtıcı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Hidrolik Beton Dağıtıcı Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri hidrolik beton dağıtıcı sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Hidrolik Beton Dağıtıcı Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Hidrolik Beton Dağıtıcı sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve hidrolik beton dağıtıcı sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 7 Ay
İstanbul, Kalamış ilçesinde bulunan konut projesinde kullanılacak, 17m örümcek pompalı, operatörlü veya operatörsüz hid... Devamı

25 Mart 2024

Niğde'de 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 1 AY
Merhaba 18 m örümcek pomoa ihtiyacımız var. Niğde Bor Organize sanayi için bu ayın 12 13 unden sonra gereklidir. Fiyat verir misnizi.

04 Eylül 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 7-8 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Beykent yakınlarında konut şantiyesinde beton dökümünde kullanılacak, operatörlü hidrolik beton... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Şubat 2023

Isparta'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 12 aylık
Isparta'da 32 mt.boom li hidrolik beton dağıtıcı 12 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Eylül 2021

Bursa'da 3 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bursa Nilüfer'de 60 metre yükseklikten oluşan 3 blok inşaatta kullanılmak üzere 3 adet hidrolik beton dağıtıcı 3 ayık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

04 Mayıs 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 12 aylık
Ankara Keçiören'de şu an 10. katında bulunan inşaat şantiyesi, yapı yükseliği 35 kat 120 metre olacaktır. 1 adet Hidrol... Devamı

05 Kasım 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ankara Mamak'ta inşaat şantiyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet hidrolik beton dağıtıcı 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

07 Ekim 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Antalya'da Kentsel Dönüşüm Projesinde çalışacak 1 adet 18+3'lük hidrolik örümcek beton dağıtıcı en az 6 aylık operatörl... Devamı

29 Haziran 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul Esenyurt'ta LCWaikiki şantiyesinde yatayda boru döşeme işinde çalışacak 1 adet kumandalı, 18+3 bom, hidrolik ö... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Haziran 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul Kartal Yakacık'ta 18 katlı 2 bloklu projemizde çalıştırılmak üzere 1 adet 20-30 metre kapasiteli hidrolik beto... Devamı

23 Nisan 2018

Aydın'da 2 Adet Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 10 ay
Aydın ve İzmir, Tire ve civarında bağ-bahçe arası piyasa işlerinde çalıştırılacak 2 adet hidrolik beton dağıtıcı 10 aylık kiralanacaktır.

07 Nisan 2018

Hidrolik Beton Dağıtıcı Kiralama Avantajları

 • Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık hidrolik beton dağıtıcılar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcı banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcı Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık hidrolik beton dağıtıcı fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcılar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler hidrolik beton dağıtıcı kiralama süresi boyunca; hidrolik beton dağıtıcı kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama hidrolik beton dağıtıcı operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe hidrolik beton dağıtıcılar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcı yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcı satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Hidrolik Beton Dağıtıcı satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra hidrolik beton dağıtıcılar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar hidrolik beton dağıtıcı satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Hidrolik Beton Dağıtıcı satış riski ortadan kalkar.

Hidrolik Beton Dağıtıcı Nedir ?

Yüksek bina inşaatlarında döşemeye monte etmeye gerek kalmadan hidrolik beton dağıtıcı olarak adlandırılan iş makinaları kullanılır. Beton dağıtıcı olarak adlandırılan bu sistemler yüksek boyutlu olan binalar inşa edilirken  mobil pompaların uzanamadığı durumlarda kullanılmaktadır. Betonu kalıba dökme işleminde çok hızlı olmak gerekir. Aksi halde betonun içinde bulunan maddeler reaksiyona girerek ısınır ve yanar. Beton dağıtıcılar sayesinde kalıba beton dökme daha hızlı bir şekilde olur. Beton dağıtıcı kullanmadan yapılan beton dökümleri genellikle problemli olur.

Nasıl Çalışır ?

Şehrinize hidrolik beton dağıtıcı kiralayan firmalardan yıllık, aylık, haftalık veya günlük fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve ihtiyacınız olan hidrolik beton dağıtıcıyı uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın.

Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Kullanım Alanları

 • Yüksek binalarda
 • Kolon, Perde ve Tabliye beton dökümlerinde
 • Mobil beton pompasının uzanamadığı durumlarda

Hidrolik Beton Dağıtıcı Markaları

 • Royal Makina Kiralama

Kiralık Hidrolik Beton Dağıtıcı Arıyor Musunuz?