İnşaat Asansörü Kiralama

İnşaat Asansörü kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla inşaat asansörü kiralamanın keyfini yaşayın.

İnşaat Asansörü Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
GJJ Bursa
Anka Sms SC200GZ Ankara
ENCOMAT / IZA 20 PAX - IZA 16 PAX - IZA 1500 İstanbul
Cenkamak İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık inşaat asansörü arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı İnşaat Asansörü Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri inşaat asansörü sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. İnşaat Asansörü Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İnşaat Asansörü sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve inşaat asansörü sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 3 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası ilçesinde Pendik' de konut şantiyesinde yük taşımasında kullanılacak, 30m yüksekliğe ulaşabilen, 1.5T kapasiteli inşaat asansörü kiralanacaktır.

11 Eylül 2023

Adana'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 2 Ay
Adana, Ceyhan' da konut inşaat projesinde kaplama ve boya işlerinde kullanılacak, 25m yüksekliğe ulaşabilen, inşaat asansörü kiralanacaktır.

16 Mart 2023

İstanbul'da 3 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Halkalı' da konut projesinde kullanılacak, 12 durak 36m yüksekliğe ulaşabilen, 2T-3T arası kapasiteli, 3 adet inşaat asansörü kiralanacaktır.

21 Aralık 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde konut projesinde kullanılacak, 2T-3T arası kapasiteli inşaat asansörü kiralanacaktır.

12 Eylül 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Karaköy'de 11 katlı otel inşaatında kullanılmak üzere 4x2 metre boyutlarındaki asansör kuyusunda 12 ay süre ile, 1.5 -2 ton arası inşaat asansörü kiralanacaktır.

13 Ağustos 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 7 aylık
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi inşaatında kullanılmak üzere 2 tonluk 1 adet inşaat asansörü 7 aylık kiralanacaktır.

10 Haziran 2021

Kars'da 3 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 12 aylık
Kars Horasan arasında köprü inşaatında çalıştırılmak üzere ( köprü ayak yükseklikleri 100 metre, 80 metre, 70 metre) 3 adet inşaat asansörü 12 aylık kiralanacaktır.

24 Şubat 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Maltepe Cevizli'de zemin + 13 katlı bir binanın ince inşaat işleri için katlara malzeme çıkartma işinde çalışt... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Eylül 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Sultanbeyli'de cami inşaatında kullanılmak üzere tek duraklı, ortalama 15 mt bina yüksekliği 500 kg yük taşıyacak 1 adet inşaat asansörü 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Ağustos 2019

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 1 Yıllık
Tekirdağ Çorlu'da 10 konut ve ticaret merkezi projesinde kullanılmak üzere 1 adet inşaat yük asansörü leasing yapılarak... Devamı

10 Mayıs 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında 1 adet inşat asansörü 12 aylık kiralanacaktır. Ödeme aylık kiralama gününde nakit olacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2019

İnşaat Asansörü (yük ve personel asansörü, teleskopik mobil asansör) Kiralama Avantajları

 • Kiralık İnşaat Asansörü ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık inşaat asansörleri (yük ve personel asansörü, teleskopik mobil asansör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • İnşaat Asansörü banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • İnşaat Asansörü Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık inşaat asansörü fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • İnşaat Asansörleri için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler inşaat asansörü (yük ve personel asansörü, teleskopik mobil asansör) kiralama süresi boyunca; inşaat asansörü kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama inşaat asansörü operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe inşaat asansörleri ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • İnşaat Asansörü yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • İnşaat Asansörü (yük ve personel asansörü, teleskopik mobil asansör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • İnşaat Asansörü satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra inşaat asansörleri genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar inşaat asansörü satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el İnşaat Asansörü satış riski ortadan kalkar.

İnşaat Asansörü Nedir ?

Geçici inşaat asansörleri yüksek katlı binalarda insan ve yük taşıma amaçlarıyla kullanıldığı gibi cephe platformları ile bina cephelerinde inşaat işlerinizi hızlı ve efektif şekilde çözebilirsiniz. Tüm erişim sistemleri ilgili Avrupa birliği normlarına uygun olup CE belgeleri ile tedarik edilir. İnşaat asansörünün olmadığı bir şantiye alanında personellerin devamlı onlarca kat yapı malzemelerini taşıma durumu söz konusudur. Bu da ister istemez yoğun bir enerji harcamaya ve aynı zamanda personellerin yorulmasına neden olmaktadır.

İnşaat asansörünün temel olarak avantajları;

 • Yüksek katlı binalar arasındaki gezintilerin daha seri tamamlanmasına ve iş gücünün arttırılmasına yardımcı olur.
 • İnşaat malzemelerinin katlar arası transferini kolaylaştırır ve asıl kullanım amacı budur.
 • Dayanıklı olmalarından dolayı yapı malzemelerinin düşme veya parçalanma riski olmaz.
 • Birinci sınıf marka garantisiyle sunulan ürünlerimiz, sizleri herhangi bir şekilde yarı yolda bırakmaz!

Nasıl Çalışır ?

İnşaat projelerinde üst katlara yük ve aynı zamanda personel taşımak için kullanılan bu geçici asansörler ile taşıma süreçleri hızlandırmak ve tasarruf sağlamak hedeflenmiştir.

Kiralık İnşaat Asansörü Kullanım Alanları

Binalar dışında barajlarda , çimento bacalarında, liman inşaatlarında, viyadüklerde vb... farklı alanlara da montajı yapılabilir.

Kiralık İnşaat Asansörü Arıyor Musunuz?