Ankara'da Kiralık İnşaat Asansörü

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık inşaat asansörü kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde İnşaat Asansörü Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2015 3k **** (#7277) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık inşaat asansörü arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı İnşaat Asansörü Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri inşaat asansörü sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. İnşaat Asansörü Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İnşaat Asansörü sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve inşaat asansörü sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 7 aylık
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi inşaatında kullanılmak üzere 2 tonluk 1 adet inşaat asansörü 7 aylık kiralanacaktır.

10 Haziran 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında 1 adet inşat asansörü 12 aylık kiralanacaktır. Ödeme aylık kiralama gününde nakit olacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2019

Ankara Kiralık İnşaat Asansörü

  • Ankara Kiralık İnşaat Asansörü için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık inşaat asansörleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara İnşaat Asansörü Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık inşaat asansörü fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre İnşaat Asansörü operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara inşaat asansörü operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İnşaat Asansörü satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra inşaat asansörleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el inşaat asansörü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da inşaat asansörü kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık İnşaat Asansörü Arıyor Musunuz?