Loder (Yükleyici) Kiralama

Loder (Yükleyici) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla loder (yükleyici) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık loder (yükleyici) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Loder (Yükleyici) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri loder (yükleyici) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Loder (Yükleyici) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Loder (Yükleyici) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve loder (yükleyici) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar

Eskişehir'de 3 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 10 aylık
Eskişehir’de belediyenin yol işlerinde taşeron firma tarafından çalıştırılacak 3 adet beko loder operatörlü olarak 10 a... Devamı

16 firma teklif verdi 15 Şubat 2019

Balıkesir'de 2 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: En az 2 aylık
Balıkesir Gönen'de maden ocağında kurumsal firma bünyesinde çalışacak 2 adet loder en az 2 aylığına operatörlü olarak k... Devamı

1 firma teklif verdi 15 Şubat 2019

Afyon'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: En az 6 aylık
Afyon Emirdağ'da traverten mermer ocağında çalıştırılacak 40 tonluk 1 adet loder en az 6 aylık operatörlü olarak kirala... Devamı

14 Şubat 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: En az 1 aylık
Muğla Bodrum'da site projesinde saha işlerinde çalışacak 1cx veya 3cx kompakt muadili 1 adet Mini Beko Loder en az 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 13 Şubat 2019

Aksaray'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 2 aylık
Aksaray'da kurumsal inşaat firması tarafından Tuz Gölü Yeraltı Doğalgaz Depolama Tesisi Genişletme projesi kapsamında k... Devamı

6 firma teklif verdi 13 Şubat 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 15 günlük
Muğla Yatağan’da Maden Ocağında (boksit) kamyonların getirdiği madeni stok yapacak veya gelen tırlara yükleyecek Komats... Devamı

04 Şubat 2019

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 8 aylık
Kütahya Hisarcık'ta Eti Maden Kurumunda çalışacak 2014 model ve üzeri, 4m3 kapasiteli 1 adet Lastikli Loder operatörsüz... Devamı

3 firma teklif verdi 02 Şubat 2019

Rize'de 2 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 15 aylık
Rize Çayeli’nde İller Bankası’nın altyapı işinde çalıştırılacak 2 adet 3CX MUADİLİ beko loder 15 aylık operatörlü olara... Devamı

8 firma teklif verdi 02 Şubat 2019

Samsun'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: En az 1 aylık
Samsun Kavak’ta Çimento Fabrikasında çalıştırılacak Komatsu 470 muadili 1 adet loder en az 1 aylık operatörlü olarak ki... Devamı

2 firma teklif verdi 31 Ocak 2019

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 5 aylık
Elâzığ Kovancılar'da TPIC (Turkish Petroleum International Company) bünyesinde sondaj işinde çalışacak 1 adet Beko Loder 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

10 firma teklif verdi 30 Ocak 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 aylık
Ankara Polatlı'da şantiye sahasında kazı, yükleme, malzeme boşaltma gibi genel işlerde çalışacak 1 adet Beko Loder 6 ay... Devamı

14 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 2 haftalık
İstanbul Davutpaşa'da şantiyede kanal açma, kırım ve yükleme işinde çalışacak 3cx muadili 1 adet Beko Loder operatörlü ... Devamı

5 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

Loder (Yükleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Loder (Yükleyici) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yükleyiciler (loder) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Loder (Yükleyici) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Loder (Yükleyici) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık loder (yükleyici) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yükleyiciler (Loder) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler loder (yükleyici) kiralama süresi boyunca; loder (yükleyici) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama loder (yükleyici) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yükleyiciler (loder) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Loder (Yükleyici) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yükleyiciler (loder) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar loder (yükleyici) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Loder (Yükleyici) satış riski ortadan kalkar.

Loder (Yükleyici) Nedir ?

Yükleyici (Loder); yükleme işleri, taşıma, temel kazma, doldurma, ve serme işleri yapan iş makinesidir. Traktör ve yüklemeyi sağlayan ön kısımda bulunan kepçe kısmından oluşur, kepçe bölümü hidrolik bir sistem ile hareket ettirilir.

İşiniz için pahalı bir yöntem olan iş makinası satın almak yerine uygun bir yöntem olan kiralamayı uygun buluyorsanız tercihinizi kiralık loder (yükleyici)'den yana kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yükleyici (loder) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak loder (yükleyici) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Loder (Yükleyici) Kullanım Alanları

 • Kapasitesi içinde çok sert olmayan zeminlerin kazılmasında,
 • Kum ve çakılın ocaklarından çıkarılması ve taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Maden ocaklarından çıkarılan maden cevherinin, taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Kömür ocaklarında uygun yerlerde kazı işleri ve yükleme işlerinde,
 • önceden kazılmış veya kendi kazdığı gerecin depo edilmesinde,
 • Gerektiğinde zemin yüzeyinin sıyrılması ve temizlenmesinde.

Loder (Yükleyici) Markaları

Kiralık Loder (Yükleyici) Arıyor Musunuz?