Loder (Yükleyici) Kiralama

Loder (Yükleyici) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla loder (yükleyici) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık loder (yükleyici) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Loder (Yükleyici) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri loder (yükleyici) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Loder (Yükleyici) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Loder (Yükleyici) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve loder (yükleyici) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 Ay
İzmir, Selçuk'ta elektrik direği çukuru açma ve kanal kazım işlerinde kullanılacak, Jcb 3CX muadili operatörlü, kırıcıs... Devamı

9 firma teklif verdi 19 Mayıs 2022

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 1 gün
Eskişehir Çukurhisar'da 300-400 mt2 alanda yapılacak tesfiye çalışması için bobcat gerekmektedir.

18 Mayıs 2022

Ankara'da 2 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 2 Ay
Ankara, Etlik Şehir Hastanesi şantiyesi içerisinde kullanılacak, 1 adet süpürgeli, 1 adet süpürgesiz, operatörlü 2 adet bobcat kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 18 Mayıs 2022

Burdur'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 4 Ay
Burdur, Kemer'de içme suyu projesinde, hendek kazısında kullanılacak, (Jcb 3CX muadili) 60 ve 40 lık kovası olan kırıcı... Devamı

3 firma teklif verdi 17 Mayıs 2022

Bilecik'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 45 Gün
Bilecik, Bozüyük'de Atatürk köşkünde tesviye ve malzeme taşıma işinde kullanılacak, Jcb 3CX muadili, kırıcısız operatör... Devamı

1 firma teklif verdi 17 Mayıs 2022

Antalya'da 2 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 Ay
Isparta ve Antalya illerinde, Merkez ve ilçelerinde elektrik direği çukuru açma ve kapama işinde kullanılacak, kırıcısı... Devamı

8 firma teklif verdi 16 Mayıs 2022

Konya'da 2 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 Ay
Konya, Karatay Merkez'de, Toki şantiyesinde kullanılmak üzere, Jcb 4CX muadili kırıcısız, 2 adet kazıcı yükleyici (beko... Devamı

9 firma teklif verdi 16 Mayıs 2022

Yalova'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 Ay
Çınarcık ta piyasada çalışacak operatorsuz

15 Mayıs 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 12 Ay
Mersin, Silifke'de yer altı maden ocağında metalik maden yükleme işinde kullanılacak dayanıklı kovaya sahip model yılı ... Devamı

2 firma teklif verdi 15 Mayıs 2022

Bolu'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 Ay
Bolu, Dördivan ilçesine bağlı Çal köyünde, toplanan taşları tumba yapma ve kamyonlara yol açma işinde kullanılacak, kır... Devamı

6 firma teklif verdi 13 Mayıs 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Taşucu ilçesinde taş ocağında konkasörden çıkan beton malzemeyi yükleme işinde çalıştırılmak üzere, 1 adet oper... Devamı

6 firma teklif verdi 13 Mayıs 2022

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kocaeli, Körfez ilçesine çevre köylerinde, içme suyu kanal açma ve altyapı işinde kullanılmak üzere, Jcb 3CX-4CX muadil... Devamı

2 firma teklif verdi 12 Mayıs 2022

Loder (Yükleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Loder (Yükleyici) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yükleyiciler (loder) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Loder (Yükleyici) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Loder (Yükleyici) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık loder (yükleyici) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yükleyiciler (Loder) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler loder (yükleyici) kiralama süresi boyunca; loder (yükleyici) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama loder (yükleyici) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yükleyiciler (loder) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Loder (Yükleyici) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yükleyiciler (loder) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar loder (yükleyici) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Loder (Yükleyici) satış riski ortadan kalkar.

Loder (Yükleyici) Nedir ?

Yükleyici (Loder); yükleme işleri, taşıma, temel kazma, doldurma, ve serme işleri yapan iş makinesidir. Traktör ve yüklemeyi sağlayan ön kısımda bulunan kepçe kısmından oluşur, kepçe bölümü hidrolik bir sistem ile hareket ettirilir.

İşiniz için pahalı bir yöntem olan iş makinası satın almak yerine uygun bir yöntem olan kiralamayı uygun buluyorsanız tercihinizi kiralık loder (yükleyici)'den yana kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yükleyici (loder) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak loder (yükleyici) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Loder (Yükleyici) Kullanım Alanları

 • Kapasitesi içinde çok sert olmayan zeminlerin kazılmasında,
 • Kum ve çakılın ocaklarından çıkarılması ve taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Maden ocaklarından çıkarılan maden cevherinin, taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Kömür ocaklarında uygun yerlerde kazı işleri ve yükleme işlerinde,
 • önceden kazılmış veya kendi kazdığı gerecin depo edilmesinde,
 • Gerektiğinde zemin yüzeyinin sıyrılması ve temizlenmesinde.

Loder (Yükleyici) Markaları

Kiralık Loder (Yükleyici) Arıyor Musunuz?