Loder (Yükleyici) Kiralama

Loder (Yükleyici) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla loder (yükleyici) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık loder (yükleyici) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Loder (Yükleyici) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri loder (yükleyici) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Loder (Yükleyici) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Loder (Yükleyici) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve loder (yükleyici) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar

Konya'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Konya Aksaray arası Kara Yolları Genel Müdürlüğü'nün stabilize yol işinde çalıştırılmak üzere 3CX muadili 1 adet beko l... Devamı

11 firma teklif verdi 16 Haziran 2019

Bolu'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Bolu Gerede'de Karayolları Bölge Müdürlüğünün ince dolgu malzeme serim işinde çalıştırılmak üzere Cat 950, Komatsu 430 ... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Haziran 2019

Denizli'de 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Denizli Honaz Kaklık mevkiinde traverten ocağında çalıştırılmak üzere CAD 980, Kawasaki 95 Z7, Komatsu WA 500 muadili ... Devamı

2 firma teklif verdi 14 Haziran 2019

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Erzurum Oltu'da mermer ocağında çalıştırılmak üzere çatal aparatlı 1 adet lastikli yükleyici 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

13 Haziran 2019

Afyon'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 aylık
Afyon ve civarındaki köylerde Enerji nakil hatları yapımında çalıştırılmak üzere 3CX muadili 1 adet beko loder 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

6 firma teklif verdi 12 Haziran 2019

İstanbul'da 4 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Silivri'de belediye işlerinde çalıştırılmak üzere 2012 model ve üzeri 3CX muadili 4 adet beko loder 6 aylık op... Devamı

15 firma teklif verdi 10 Haziran 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 6 aylık
Muğla Fethiye'de hes projesinde konkasör ile santralı besliyecek 3 m3 kovalı 1 adet lastikli yükleyici 6 aylık operatör... Devamı

8 firma teklif verdi 08 Haziran 2019

Batum, Gürcistan'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 aylık
Gurcistan Batum'da kanalizasyon işinde çalıştırılmak üzere 3 CX muadili 1 adet Beko loder 12 aylık operatörlü veya oper... Devamı

12 firma teklif verdi 06 Haziran 2019

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 12 aylık
Kayseri Yahyalı’da çinko-kurşun maden ocağında tünel içerisinde çalıştırılacak 2,5-3 tonluk bobcat mini yükleyici 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 04 Haziran 2019

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 1 aylık
Balıkesir Bandırma'da bulunan besi çiftliğinde gübre temizliği işinde kullanılmak üzere 1 adet bobcat operatörsüz olara... Devamı

4 firma teklif verdi 04 Haziran 2019

Konya'da 4 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Konya Büyükşehir Belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü işlerinde çalıştırılmak üzere 2014 model ve üzeri 3cx muadili 4 ... Devamı

7 firma teklif verdi 03 Haziran 2019

Tekirdağ'da 3 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 4 aylık
Tekirdağ il sınırları içerisinde belediye işlerinde çalıştırılacak 2012 model ve üstü, motor gücü en az 70 kw, kova kap... Devamı

5 firma teklif verdi 29 Mayıs 2019

Loder (Yükleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Loder (Yükleyici) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yükleyiciler (loder) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Loder (Yükleyici) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Loder (Yükleyici) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık loder (yükleyici) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yükleyiciler (Loder) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler loder (yükleyici) kiralama süresi boyunca; loder (yükleyici) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama loder (yükleyici) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yükleyiciler (loder) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Loder (Yükleyici) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yükleyiciler (loder) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar loder (yükleyici) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Loder (Yükleyici) satış riski ortadan kalkar.

Loder (Yükleyici) Nedir ?

Yükleyici (Loder); yükleme işleri, taşıma, temel kazma, doldurma, ve serme işleri yapan iş makinesidir. Traktör ve yüklemeyi sağlayan ön kısımda bulunan kepçe kısmından oluşur, kepçe bölümü hidrolik bir sistem ile hareket ettirilir.

İşiniz için pahalı bir yöntem olan iş makinası satın almak yerine uygun bir yöntem olan kiralamayı uygun buluyorsanız tercihinizi kiralık loder (yükleyici)'den yana kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yükleyici (loder) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak loder (yükleyici) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Loder (Yükleyici) Kullanım Alanları

 • Kapasitesi içinde çok sert olmayan zeminlerin kazılmasında,
 • Kum ve çakılın ocaklarından çıkarılması ve taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Maden ocaklarından çıkarılan maden cevherinin, taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Kömür ocaklarında uygun yerlerde kazı işleri ve yükleme işlerinde,
 • önceden kazılmış veya kendi kazdığı gerecin depo edilmesinde,
 • Gerektiğinde zemin yüzeyinin sıyrılması ve temizlenmesinde.

Loder (Yükleyici) Markaları

Kiralık Loder (Yükleyici) Arıyor Musunuz?