Loder (Yükleyici) Kiralama

Loder (Yükleyici) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla loder (yükleyici) kiralamanın keyfini yaşayın.
Tahmini piyasa fiyatları
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar

Manisa'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Manisa Soma'da KOÇ GRUBU kömür madeni işletmesinde 3 vardiya olarak çalışmak üzere 2008 model ve üstü Case 921E veya mu... Devamı

2 firma teklif verdi 12 Aralık 2018

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 3 günlük
Kırklareli Kayalı Köyü'nde 34 dönüm arazide ceviz dikimi için 850 adet 1x1m fidan çukuru açılıp kapatma işinde çalışaca... Devamı

12 Aralık 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 aylık
İzmir Balçova’da Büyükşehir Belediyesi İZSU’nun atık su altyapı işinde çalıştırılacak 1 adet beko loder 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

18 firma teklif verdi 11 Aralık 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Kızılcahamam'da ormanda ağaç dikimi ve bağ bahçe işlerinde çalışacak 1 adet Beko Loder 1 aylık operatörsüz olara... Devamı

3 firma teklif verdi 10 Aralık 2018

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: En az 10 aylık
Eskişehir Eti Bor Maden Fabrikasında çalıştırılacak Volvo 110-120 ayarında modelli 1 adet loder en az 10 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 09 Aralık 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: En az 2 aylık
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Menderes ve Karabağlar’da devam eden asfalt yama işinde malzeme taşımada çalıştırılacak... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Aralık 2018

Adana'da 1 Adet Kiralık Bobcat Aranıyor

Süre: 3 yıllık
Adana Tufanbeyli’de Sabancı Holding Termik Santralinde çalıştırmak üzere CAT 242 - CAT 262 ayarında 1 adet bobcat mini ... Devamı

5 firma teklif verdi 04 Aralık 2018

Manisa'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Manisa'da Mermer Ocağı'nda çalışacak CAT 980 muadili, çatallı, 30 tonluk 1 adet Lastikli Yükleyici operatörlü olarak en... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Kasım 2018

Siirt'de 2 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 8 aylık
Siirt Belediyesi tarafından 2015 model ve üstü, min 100 HP, dizel, klimalı ve kırıcı aparatlı 2 adet beko loder 8 aylık... Devamı

6 firma teklif verdi 27 Kasım 2018

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 3 yıllık
Sakarya Karasu Karadere’de taş ocağında çalıştırılmak üzere uzun dönemli 25-35 tonluk lastikli yükleyici loder 3 yıllık... Devamı

2 firma teklif verdi 26 Kasım 2018

Erzincan'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 aylık
Erzincan Kemaliye’de kavak ağaçları kesiminde orman yolu açma işinde çalıştırılacak 1 adet beko loder 6 aylık operatörs... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2018

Rize'de 2 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: En az 4 aylık
Rize'de doğalgaz altyapı işinde çalışacak 3cx muadili, kırıcılı 2 adet Beko Loder operatörlü olarak en az 4 aylık kiralanacaktır. Acil olarak aranmaktadır.

11 firma teklif verdi 24 Kasım 2018

Loder (Yükleyici) Nedir ?

Yükleyici (Loder); yükleme işleri, taşıma, temel kazma, doldurma, ve serme işleri yapan iş makinesidir. Traktör ve yüklemeyi sağlayan ön kısımda bulunan kepçe kısmından oluşur, kepçe bölümü hidrolik bir sistem ile hareket ettirilir.

İşiniz için pahalı bir yöntem olan iş makinası satın almak yerine uygun bir yöntem olan kiralamayı uygun buluyorsanız tercihinizi kiralık loder (yükleyici)'den yana kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yükleyici (loder) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak loder (yükleyici) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir ?

Loder (Yükleyici): Bu makine tipi yükleme işlerinde kullanılır. Loder, bir traktör ve önde yüklemeyi sağlayan kepçe kısmından oluşur. Kepçe kısmı hidrolik sistemlerle hareket ettirilir.

Bekoloder (Kazıcı-Yükleyici): Beko Loderların (Backhoe Loader) loderden farkı, aynı zamanda kazıcı özelliğinin olmasıdır. Hem kazıcı hem yükleyicidir. Bir traktör, önde yüklemeyi sağlayan kepçe, arkada kazıcı  kısmından oluşur. Beko Loderde, yükleme ve kazıcı kısmının hareketi, hidrolik sistem ile gerçekleşir. İş makinaları sektöründe en yaygın kullanılan iş makinalarından biridir. Yükleyici kısmı, malzemeyi, bir yerden alıp kısa mesafede başka bir yere yüklemek için kullanılır. Uzun mesafede yük taşımak için uygun degildir. Kazıcı kısmı, hendek kazıları, kanal kazıları, yapı temelleri, kazıp yükleme işlemleri ve kırıcı aparatı takıldığında kırıcı işlemlerini yapabilmektedir.

Loderlerde Ana Aksamlar

a) Kepçe (kova): Loder kepçeleri, çeşitli zeminlerin kazılması veya kazılmış gerecin yüklenmesi için değişik şekillerde bulunurlar. Kepçe uçlarına aşınmaya karşı dayanıklı sert alaşımlı çelikten yapılmış dişli veya düz takılır bıçaklar takılır

b) Bumm (Boam): Loder tipi, kapasitesi ve yapılacak işin özelliğine göre çeşitli boy ve biçimlerde bulunur. Genellikle birbirine paralel ve belirli bir aralıkla konumlu iki çelik elemanın birer ucu kepçeye, diğer uçları loder gövdesine eklemlerle bağlıdır. Bumun hareketi ise hidrolik bum kaldırma kollarının çalıştırılmasıyla yapılır.

c) Hidrolik kollar: Hidrolik kollar, genellikle silindir şeklinde dört adet olup, bunlardan ikisi bumun kaldırılıp indirilmesi, diğer ikisi de kepçenin doldurulması, düzeltilmesi, geriye döndürülmesi ve boşaltılması gibi hareketlerin yapılmasını sağlarlar.

d) Mekanik kollar: Kepçenin hareketlerini sağlayan, birer uçları hidrolik kepçe kollarına, diğer uçları kepçeye eklemlerle bağlı özel çelik aksamlardır.

Loder (Yükleyici) Kiralamanın Faydaları

 • Sadece kendi işinize konsantre olursunuz.
 • Loder (Yükleyici) kiralama seçeneğiyle satınalma için peşinat, finansman düşünmenize gerek yok.
 • Yatırımı siz yapmayacağınız için bilançonuzda gereksiz hareketler olmaz.
 • Noter ücreti, tescil, ruhsat masraflarını kiralık yükleyiciler (loder) için ödemezsiniz.
 • Kasko, sigorta masraflarını ödemezsiniz.
 • Kredi faizi, vade farkı, leasing faizi gibi terimler sizi ilgilendirmez.
 • Sadece kira faturalarını gider olarak gösterip vergiden avantaj sağlayabilirsiniz.
 • Loder (Yükleyici) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.
 • Hem tüm bunlar için eliniz cebinize gitmez, daha da önemlisi ayrı bir ekip bulundurmanıza gerek kalmaz.

Kiralık Loder (Yükleyici) Kullanım Alanları

 • Kapasitesi içinde çok sert olmayan zeminlerin kazılmasında,
 • Kum ve çakılın ocaklarından çıkarılması ve taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Maden ocaklarından çıkarılan maden cevherinin, taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Kömür ocaklarında uygun yerlerde kazı işleri ve yükleme işlerinde,
 • önceden kazılmış veya kendi kazdığı gerecin depo edilmesinde,
 • Gerektiğinde zemin yüzeyinin sıyrılması ve temizlenmesinde.

Loder (Yükleyici) Markaları