Loder (Yükleyici) Kiralama

Loder (Yükleyici) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla loder (yükleyici) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık loder (yükleyici) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Loder (Yükleyici) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri loder (yükleyici) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Loder (Yükleyici) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Loder (Yükleyici) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve loder (yükleyici) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Loder (Yükleyici) Arayanlar

Çorum'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 aylık
Çorum merkez Düvenci beldesinde su kanalı kazımı toprak dolumu yapma işnde çalıştırılmak üzere 3 CX ve muadili 1 adet b... Devamı

30 Ekim 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 2 aylık
Muğla Seydikemer ilçesi kayacık köyü cemalan mevkisinde gölet inşaatı ulaşım yolları imalatında yolla malzeme serme işi... Devamı

30 Ekim 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 4 aylık
İzmir Urla'da Doğalgaz altyapı işinde çalıştırılmak üzere 3CX ve muadili 1 adet beko loder 4 aylık operatörlü olarak ki... Devamı

30 Ekim 2020

Burdur'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Burdur'da krom fabrikasında gerektiğinde iki vardiya olmak üzere Hyundai HL770 ve muadili 23 tonluk 1 adet loder lastik... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Mersin, Akkuyu Nükleer enerji santralinde çalıştırılmak üzere 3 CX ve muadili 1 adet beko loder 1 yıllık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Düzce'de 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 aylık
Düzce Gümüşova'da geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir firmada çalıştırılmak üzere 3CX ve muadili 1 a... Devamı

28 Ekim 2020

Bursa'da 1 Adet Kiralık Paletli Yükleyici Aranıyor

Süre: 1 aylık
Karacabey'de kil serme sıkıştırma işleminde kullanılmak üzere cat-955 veya 963 ve muadili 1 adet loder paletli yükleyici 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ekim 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Lastikli Yükleyici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Ankara Atatürk Kültür Merkezi Kızılay metro inşaatında tünel içerisinde çift vardiya çalıştırılmak üzere cat-950 ve mua... Devamı

3 firma teklif verdi 27 Ekim 2020

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 2 haftalık
YOZGAT'DA ŞANTİYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE, 3CX VE MUADİLİ 1 ADET BEKO LODER 15 GÜNLÜK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR. Ş

27 Ekim 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 12 aylık
Konya Selçuklu Ardıçlı TOKİ İnşaatında çalıştırılmak üzere 2010 model üzeri 3cx veya 4cx ve muadili 1 det Beko Loder 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Ekim 2020

Tokat'da 4 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 7 aylık
Tokat'da kurumsal bir firmanın 400.000 ton ağaç kökü yükleme işinde çalıştırılmak üzere 3CX ve muadili 4 adet beko lode... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Ekim 2020

Bolu'da 4 Adet Kiralık Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 aylık
Bolu Gerede organize sanayi bölgesinde gıda fabrikasında alt yapı işlerinde çalıştırılmak üzere 3CX ve muadili 4 adet beko loder 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

24 Ekim 2020

Loder (Yükleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Loder (Yükleyici) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yükleyiciler (loder) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Loder (Yükleyici) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Loder (Yükleyici) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık loder (yükleyici) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yükleyiciler (Loder) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler loder (yükleyici) kiralama süresi boyunca; loder (yükleyici) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama loder (yükleyici) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yükleyiciler (loder) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Loder (Yükleyici) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Loder (Yükleyici) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yükleyiciler (loder) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar loder (yükleyici) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Loder (Yükleyici) satış riski ortadan kalkar.

Loder (Yükleyici) Nedir ?

Yükleyici (Loder); yükleme işleri, taşıma, temel kazma, doldurma, ve serme işleri yapan iş makinesidir. Traktör ve yüklemeyi sağlayan ön kısımda bulunan kepçe kısmından oluşur, kepçe bölümü hidrolik bir sistem ile hareket ettirilir.

İşiniz için pahalı bir yöntem olan iş makinası satın almak yerine uygun bir yöntem olan kiralamayı uygun buluyorsanız tercihinizi kiralık loder (yükleyici)'den yana kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yükleyici (loder) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak loder (yükleyici) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Loder (Yükleyici) Kullanım Alanları

 • Kapasitesi içinde çok sert olmayan zeminlerin kazılmasında,
 • Kum ve çakılın ocaklarından çıkarılması ve taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Maden ocaklarından çıkarılan maden cevherinin, taşıyıcı makinelere yüklenmesinde,
 • Kömür ocaklarında uygun yerlerde kazı işleri ve yükleme işlerinde,
 • önceden kazılmış veya kendi kazdığı gerecin depo edilmesinde,
 • Gerektiğinde zemin yüzeyinin sıyrılması ve temizlenmesinde.

Loder (Yükleyici) Markaları

Kiralık Loder (Yükleyici) Arıyor Musunuz?