Mini Beko Loder Kiralama

Mini Beko Loder kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mini beko loder kiralamanın keyfini yaşayın.

Mini Beko Loder Sahibi Firmalar


Model Motor Gücü Çalışma Ağırlığı Şehir Makina Adeti
JCB 1CX 49 hp 2850 kg Niğde
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
JCB 1CX 49 hp 2850 kg Bursa
JCB 1CX 49 hp 2850 kg Çorum
JCB 1CX 49 hp 2850 kg Çorum
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
Hidromek HMK 62 SS 59 hp 3800 kg İstanbul
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
JCB 1CX 49 hp 2850 kg İstanbul
Hidromek 2014 Muğla
Mini Şanlıurfa
Mini Şanlıurfa
Hidromek HMK 62 SS 59 hp 3800 kg Muğla
Mini İstanbul
Mini Ankara
Mini Afyon
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Beko Loder Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini beko loder arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Beko Loder Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini beko loder sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Beko Loder Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Beko Loder sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini beko loder sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mini Beko Loder Arayanlar

Burdur'da 1 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 Gün
Burdur, Merkez'de bahçe düzenleme ve toprak taşımada kullanılacak, JCB 1CX muadili, operatörlü kazıcı yükleyici (beko loder) kiralanacaktır.

19 Şubat 2024

Muğla'da 1 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 1 Gün
Muğla, Bodrum ilçesinde bulunan konut projesinde peyzaj işlerinde ve hafriyatta kullanılacak, JCB 1CX muadili, operatör... Devamı

1 firma teklif verdi 23 Ocak 2024

Gaziantep'de 3 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 10 Ay
Gaziantep ilinde, genel bir bölgede park, bahçe ve yol düzenlemede kullanılacak, JCB 1CX muadili, 2018 model ve üzeri, ... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 10 Gün
Ankara, Elmadağ ilçesinde ROKETSAN şantiyesinde kazı ve temizlik yapacak, JCB 1CX muadili, operatörlü mini kazıcı yükle... Devamı

02 Kasım 2023

Bilecik'de 3 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 3 Ay
Bilecik, Söğüt ilçesinde GES şantiyesinde saha içerisinde kullanılacak, Jcb 3CX-4CX muadili, operatörlü 3 adet kazıcı y... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Eylül 2023

Manisa'da 1 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 3 Ay
Manisa, Muradiye' de konut şantiyesinde saha içi işlerde kullanılacak, Jcb 1CX muadili, operatörlü mini kazıcı yükleyic... Devamı

24 Nisan 2023

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Beko Loder Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Yeşilköy’ de Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde peyzaj işinde kullanılacak, Jcb 1CX muadili,... Devamı

01 Aralık 2022

Mini Beko Loder (mini loder) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mini Beko Loder ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mini loder (mini loder) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mini Beko Loder banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mini Beko Loder Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mini beko loder fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mini Loder için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mini beko loder (mini loder) kiralama süresi boyunca; mini beko loder kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mini beko loder operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mini loder ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mini Beko Loder yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mini Beko Loder (mini loder) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mini Beko Loder satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini loder genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mini beko loder satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mini Beko Loder satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Mini Beko Loder Arıyor Musunuz?