Püskürtme Beton Pompası Kiralama

Püskürtme Beton Pompası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla püskürtme beton pompası kiralamanın keyfini yaşayın.

Püskürtme Beton Pompası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Titan IS21 Ankara
Tünelmak ADROIT 230 E/G – 250 E/G Ankara
SELAMOĞLU BP 25 Ankara
Tünelmak ADROIT 450 G İstanbul
Tünelmak ADROIT 230 E/G – 250 E/G İstanbul
Putzmeister PM 500 PC İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Püskürtme Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık püskürtme beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Püskürtme Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri püskürtme beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Püskürtme Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Püskürtme Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve püskürtme beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Püskürtme Beton Pompası Arayanlar

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Erzurum Hınıs'da sulama barajı tünel işinde çalıştırılmak üzere 1 adet küçük boy araç üstü veya çekilebilir püskürtme b... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Mayıs 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Kocaeli İzmit'te trafo merkezi etrafındaki yamaçtan toprak kaymaması için ıslak karışım beton şev püskürtme işinde çalı... Devamı

24 Nisan 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kocaeli İzmit'te ıslak karışım beton şev püskürtme işinde çalışacak 40 metre hortumlu 1 adet Püskürtme Beton Pompası op... Devamı

4 firma teklif verdi 16 Mart 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 5-6 haftalık
Muğla'ya 15 km mesafede 1000 m2 shotcrete işi için büyük pistonlu, 40 metre hortumlu 1 adet Püskürtme Beton Pompası 5-6... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Mart 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 günlük
İstanbul İkitelli organize sanayi bölgesi girişinde bulunan kazık temel aralarında bulunan 60 M2 Lik bir düşey yüzeye ... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Şubat 2019

Batman'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 7-8 aylık
Batman Hasankeyf'te Karayollarının Tünel Projesinde çalışacak 1 adet Beton Robotu (Püskürtme Beton Pompası) 7-8 aylık k... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Ocak 2019

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
DSİ'nin Çanakkale Çan Altıkulaç Göletinde açık alanda hasır çelik donatılı 800 m³ ıslak karışım püskürtme beton dökme i... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Ocak 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 10 günlük
İzmir Balçova'da devam eden Oto Terminal projesinde kullanılmak üzere 1 adet püskürtme beton pompası 10 günlük operatörsüz kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 24 Aralık 2018

Artvin'de 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3-4 aylık
Artvin Yusufeli'de viyadük inşaatında zemin çivisi ve tahkimat işinde kullanılacak 15-17 metre kapasiteli 1 adet Beton ... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Kasım 2018

Ankara'da 2 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 ay
Ankara Beypazarı'nda başlayacak özel sektör baraj şantiyesinde çalıştırılacak 2 adet püskürtme beton pompası 3 aylık op... Devamı

2 firma teklif verdi 02 Ağustos 2018

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 ay
Tekirdağ Malkara'da Kömür Madeni girişinde tünel içi shotcrete işi için 1 adet püskürtme beton pompası operatörlü veya operatörsüz olarak 3 aylık kiralanacaktır.

25 Haziran 2018

Çorum'da 1 Adet Kiralık Püskürtme Beton Pompası Aranıyor

Süre: 30 gün
Çorum Merkez'de hasır çelik üzerine 10 cm kalınlığında püskürtme takviye beton yapılması işi için 1 adet operatörlü püskürtme beton pompası 30 günlük kiralanacaktır.

02 Nisan 2018

Püskürtme Beton Pompası (beton püskürtme makinası, shotcrete) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Püskürtme Beton Pompası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık püskürtme beton pompaları (beton püskürtme makinası, shotcrete) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Püskürtme Beton Pompası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Püskürtme Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık püskürtme beton pompası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Püskürtme Beton Pompaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler püskürtme beton pompası (beton püskürtme makinası, shotcrete) kiralama süresi boyunca; püskürtme beton pompası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama püskürtme beton pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe püskürtme beton pompaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Püskürtme Beton Pompası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Püskürtme Beton Pompası (beton püskürtme makinası, shotcrete) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Püskürtme Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra püskürtme beton pompaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar püskürtme beton pompası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Püskürtme Beton Pompası satış riski ortadan kalkar.

Püskürtme Beton Pompası Nedir ?

Püskürtme beton pompası, beton karışımını bir hortumun ağzından hava basıncı yardımı ile beton dökülecek yüzeye büyük hızla fırlatan iş makinasıdır. Normal betondan farkı da bu yapıdır. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık püskürtme beton pompası (shotcrete) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak beton püskürtme makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Püskürtme Beton Pompası Kullanım Alanları

 • Yapı güçlendirme projelerinde,
 • Bina duvar ve kolonlarına,
 • Temel kazısı sırasında kayma tehlikesi olan yan yüzeylere,
 • Havuz yapımında,
 • Yol veya otoban kenarlarındaki şevlere,
 • Tünel yada metro inşaatlarında tavan ve duvarlara,
 • Enerji üretim, çimento ve demir çelik tesislerinde refrakter beton uygulamalarında,
 • Dekoratif amaçlı olarak yapay kaya yapımında,
 • Suyun aşındırıcı etkisinden korumak amacıyla dere yataklarında

Püskürtme Beton Pompası Markaları

Kiralık Püskürtme Beton Pompası Arıyor Musunuz?