İstanbul'da Kiralık İnşaat Asansörü

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık inşaat asansörü kiralamak için fiyat teklifi alın.

İstanbul ve Marmara Bölgesinde İnşaat Asansörü Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2017 FNS**** (#2528) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2018 HAR**** (#6002) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2016 Tek**** (#8143) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık inşaat asansörü arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı İnşaat Asansörü Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri inşaat asansörü sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. İnşaat Asansörü Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İnşaat Asansörü sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve inşaat asansörü sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık İnşaat Asansörü Arayanlar

İstanbul'da 3 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Halkalı' da konut projesinde kullanılacak, 12 durak 36m yüksekliğe ulaşabilen, 2T-3T arası kapasiteli, 3 adet inşaat asansörü kiralanacaktır.

21 Aralık 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde konut projesinde kullanılacak, 2T-3T arası kapasiteli inşaat asansörü kiralanacaktır.

12 Eylül 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Karaköy'de 11 katlı otel inşaatında kullanılmak üzere 4x2 metre boyutlarındaki asansör kuyusunda 12 ay süre ile, 1.5 -2 ton arası inşaat asansörü kiralanacaktır.

13 Ağustos 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Maltepe Cevizli'de zemin + 13 katlı bir binanın ince inşaat işleri için katlara malzeme çıkartma işinde çalışt... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Eylül 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Sultanbeyli'de cami inşaatında kullanılmak üzere tek duraklı, ortalama 15 mt bina yüksekliği 500 kg yük taşıyacak 1 adet inşaat asansörü 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Ağustos 2019

İstanbul Kiralık İnşaat Asansörü

  • İstanbul Kiralık İnşaat Asansörü için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık inşaat asansörleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul İnşaat Asansörü Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık inşaat asansörü fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre İnşaat Asansörü operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İstanbul inşaat asansörü operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İnşaat Asansörü satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra inşaat asansörleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el inşaat asansörü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da inşaat asansörü kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık İnşaat Asansörü Arıyor Musunuz?