Ankara'da Kiralık Dış Cephe Platformu

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık dış cephe platformu kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık dış cephe platformu arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Dış Cephe Platformu Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri dış cephe platformu sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Dış Cephe Platformu Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Dış Cephe Platformu sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve dış cephe platformu sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara'da Kiralık Dış Cephe Platformu Arayanlar

Ankara'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ankara'da 3 blok 10 katlı site dış cephe mantolama işinde kullanılmak üzere 2 adet dış cephe platformu 2 aylık ÇOK ACİL... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Mayıs 2021

Ankara'da 8 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
ANKARA'DA 14 BLOKLU BİR SİTENİN DIŞ CEPHE BOYAMA İŞİNDE KULLANILMAK ÜZERE 8 ADET DIŞ CEPHE PLATFORMU 2 AYLIK KURUM VE SÖKÜM DAHİL KİRALANACAKTIR.

19 Temmuz 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında 24 metre genişlikte 16 katlı binada kullanılmak üzere 1 adet dış cep... Devamı

1 firma teklif verdi 15 Nisan 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 ay
Ankara'da 30 mt yükseklikde yaklaşık olarak 600 kg kaldırabilecek hareketli cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 04 Ocak 2018

Ankara'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 AY
Ankara Sincan'da genişlik 40 mt yükseklik 110 mt 6 aylık iki adet dış cephe platformu kiralanacaktır.

02 Kasım 2017

Ankara Kiralık Dış Cephe Platformu

  • Ankara Kiralık Dış Cephe Platformu için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık dış cephe platformları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Dış Cephe Platformu Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık dış cephe platformu fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Dış Cephe Platformu operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara dış cephe platformu operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Dış Cephe Platformu satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra dış cephe platformları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el dış cephe platformu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da dış cephe platformu kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Dış Cephe Platformu Arıyor Musunuz?