Demag Vinç Kiralama

Demag vinç kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Demag vinç sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Demag Vinç Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Mobil (Teleskopik) Vinç 2003 Sis**** (#1221) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2000 Sis**** (#1221) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2009 SAR**** (#5035) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Demag Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Demag vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Demag Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Demag sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Demag Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Demag sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Demag sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Demag Kiralama Avantajları

 • Kiralık Demag ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Demag şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Demag vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Demag Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Demag fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Demag için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Demag kiralama süresi boyunca; Demag kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Demag operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Demag ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Demag yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Demag satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Demag satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Demag genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Demag satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Demag satış riski ortadan kalkar.

Demag Vinç Haberleri


Yeni Demag® AC 45 City vinci, 3 akslı yapısıyla kompakt vinç tanımını değiştiriyor. Terex Crane tarafından piyasaya sürülecek olan Demag AC 45 City modeli için sınıfının en kompakt vinci olduğu ifade ediliyor.

22 Kasım 2017

Kiralık Demag Vinç Arıyor Musunuz?