Ankara'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil (teleskopik) vinç kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve Çevresinde Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 4 Ay
Ankara, Etimesgut ilçesinde TSK şantiyesinde REC ULUSLARARASI FİRMA adına kullanılacak, 80T kapasiteli operatörlü mobil... Devamı

2 firma teklif verdi 06 Mayıs 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre:
SATILIK 220 GROVE VEYA 200 LİEBHERR ARIYORUZ 2010 model üzeri 2001-2002 de olur.

15 Şubat 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 Ay
Ankara, Sincan'da saha işlerinde kullanılacak, 110T grove vinç operatörlü olarak kiralanacaktır. Makinanın yakın bölgeden olması terchimizdir.

02 Haziran 2022

Ankara'da 4 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
ANKARA'DA KRUMSAL BİR FİRMANIN PROJELERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 35 TON KAPASİTELİ 4 ADET ÇİFT KIRMA MOMENTLİ MOBİL TELE... Devamı

09 Ekim 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 8 Aylık
Ankara Aski İvedik Projesinde çelik boru indirme işinde çalıştırılmak üzere 70 ton kapasiteli 2 adet mobil teleskopik V... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Mart 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 9 aylık
Ankara Gerede Tüneli ile Çamlıdere barajı arasında su borusu döşeme işinde çalıştırılmak üzere 4 metre dış çapında, 16 ... Devamı

4 firma teklif verdi 12 Ekim 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ankara Etimesgut'ta Rönesans tarafından yapımı devam eden KALE projesi şantiyesinde çalışacak 90 Ton kapasiteli 1 adet ... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Eylül 2018

Ankara Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

  • Ankara Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil (Teleskopik) Vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara mobil (teleskopik) vinç operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el mobil (teleskopik) vinç sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da mobil (teleskopik) vinç kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?