Zonguldak'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

Zonguldak'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil (teleskopik) vinç kiralamak için fiyat teklifi alın.

Zonguldak ve Karadeniz Bölgesinde Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kapasite Maksimum Kaldırma Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2013 Cem**** (#10638) Zonguldak
Fiyat Teklifi Alın
2012 Cem**** (#10638) Karabük
Fiyat Teklifi Alın
2014 GÜN**** (#4208) Kastamonu
Fiyat Teklifi Alın
2001 TOK**** (#6883) Tokat
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Zonguldak ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 Ay
Zonguldak, Filyos Liman şantiyesinde saha içerisinde boru indirip kaldırma işlerinde kullanılacak, 2014 model ve üzeri,... Devamı

22 Kasım 2022

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kastamonu İnebolu limanında 30 tonluk mermer blokları gemiye yükleme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mobil teleskobik vinç 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

27 Kasım 2020

Karabük'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 15 aylık
Karabük’te kurumsal inşaat firmasının yeni başlayacak fabrika inşaatı projesinde çift vardiya çalıştırılacak 1 adet 30 ... Devamı

5 firma teklif verdi 31 Temmuz 2019

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Zonguldak'ta HES projesinde çalışacak kurumsal firma tarafından demag ac 125 / teleskopik 60 t ve muadili (60 ton kapas... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Temmuz 2019

Çorum'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 ya da 2 gün
Çorum Sungurlu'da 5 adet trafo köşkü montajı işinde çalışacak 100 tonluk 1-2 günlük mobil teleskopik vinç kiralanacaktır.

29 Temmuz 2017

Zonguldak Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

  • Zonguldak Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Zonguldak'da aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Zonguldak Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Zonguldak'da kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil (Teleskopik) Vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Zonguldak mobil (teleskopik) vinç operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Zonguldak ikinci el mobil (teleskopik) vinç sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Zonguldak'da mobil (teleskopik) vinç kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Zonguldak'da Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?