Mersin'de Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

Mersin'de ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil (teleskopik) vinç kiralamak için fiyat teklifi alın.

Mersin ve Çevresinde Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Mersin'de Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 Ay
Mersin, Kazanlı ilçesinde kurumsal firma tarafından ŞİŞECAM şantiyesinde boru taşıma ve kaynak işlerinde kullanılacak, ... Devamı

31 Temmuz 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Taşucu Limanı'nda kurumsal firma tarafından kullanılacak, 300T kapasiteli, operatörlü mobil (teleskopik) vinç k... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Mayıs 2023

Mersin'de 4 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali'nde kurumsal ana yüklenici tarafından kullanılacak, 100T kapasiteli 4 adet mobil... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Ekim 2022

Mersin'de 28 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6-12 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer santralinde kurumsal yüklenici firma tarafından,
350T 2 adet
300T 3 adet
200T ... Devamı

2 firma teklif verdi 20 Haziran 2022

Mersin'de 5 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu'da malzeme taşımak için kullanılacak, min. 50T operatörlü, çift kırma 5 adet teleskopik vinç kiralanacak... Devamı

05 Mayıs 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 ayLIK
Mersin Akkuyu termik santralinde çalıştırılmak üzere 130 ton kapasiteli 1 adet mobil teleskopik vinç 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

15 Kasım 2021

Mersin'de 7 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
MERSİN AKKUYU NÜKLEER SANTRALİNDE DOĞRUDAN YÜKLENİCİ FİRMA İLE SÖZLEŞME YAPILARAK 80-100 TONLUK 4 ADET, 120-160 TONLUK ... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Eylül 2021

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu'da çalıştırılmak üzere 30 ıle 60 ton arası 2 adet mobil teleskopik vinç 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Aralık 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu Nükleer Enerji Santralinde kurumsal firma bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet mobil vinç 12 aylık opera... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Eylül 2019

Mersin Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç

  • Mersin Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Mersin'de aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Mersin Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Mersin'de kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil (Teleskopik) Vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Mersin mobil (teleskopik) vinç operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Mersin ikinci el mobil (teleskopik) vinç sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mersin'de mobil (teleskopik) vinç kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Mersin'de Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?