Grove Vinç Kiralama

Grove vinç kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Grove vinç sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Grove Vinç Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Mobil (Teleskopik) Vinç 2012 Cen**** (#1099) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2013 Cen**** (#1099) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2015 Gen**** (#1140) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2022 Özt**** (#2491) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2007 Yük**** (#4754) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2016 Önd**** (#6513) Kocaeli
Fiyat Teklifi Alın
Mobil (Teleskopik) Vinç 2001 Kel**** (#365) Konya
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Grove Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Grove vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Grove Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Grove sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Grove Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Grove sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Grove sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Grove Kiralama Avantajları

 • Kiralık Grove ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Grove şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Grove vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Grove Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Grove fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Grove için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Grove kiralama süresi boyunca; Grove kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Grove operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Grove ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Grove yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Grove satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Grove satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Grove genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Grove satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Grove satış riski ortadan kalkar.

Grove Vinç Haberleri


Manitowoc, 90 ton kapasiteli yeni Grove GMK4090 mobil vinçi duyurdu

10 Kasım 2017

Kiralık Grove Vinç Arıyor Musunuz?