İstanbul'da Kiralık Asfalt Kazıma Makinası

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık asfalt kazıma makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.

İstanbul ve Marmara Bölgesinde Asfalt Kazıma Makinası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2018 Eli**** (#243) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2007 Asi**** (#6430) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2008 Yaş**** (#9191) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2020 Öz **** (#9048) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt kazıma makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Kazıma Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt kazıma makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Kazıma Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Kazıma Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt kazıma makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Asfalt Kazıma işinde kullanılmak üzere 2 adet asfalt kazıma makinesi 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 23 Ekim 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 5,5 aylık
İstanbul Samandra 8. Bölgede yıl sonuna kadar çalışacak W200 asfalt kazıma makinası 5,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

13 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul'da İsfalt işinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası en az 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

13 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 saat
İstanbul'da 100 metre kare alanda kazıma işlemi yaparak kot düzenlemesi yapımı için 1 günlüğüne 1 adet asfalt kazıma makinası kiralanacaktır.

19 Eylül 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: Süre konuşulur
Zeytinburnu'nda otopark üzerindeki 7.500,00 m² asfalt kaplamayı betona kadar sökecek makina kiralamak istiyoruz.

15 Ağustos 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: En az 2 ay
Yavuz Sultan Selim köprüsü (3. köprü) inşaat projesinde minimum 2 ay çalışacak 1 adet asfalt kazıyıcı (trimer) kiralanacaktır.

20 Nisan 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 3 gün
Beylikdüzü'nde trafiğe kapalı 570m3 alanda 17 cm kalınlığında asfalt kazıma işi için 3 günlük asfalt freeze makinası kiralanacaktır.

21 Mart 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 Ay
4-5 cm derinliğinde cadde ve sokaklarda kazı yapılması işi için maksimum 1 ay çalışılacak kiralık kazıma makinası aramaktayım.

16 Kasım 2016

İstanbul Kiralık Asfalt Kazıma Makinası

  • İstanbul Kiralık Asfalt Kazıma Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık asfalt kazıma makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul Asfalt Kazıma Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık asfalt kazıma makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Asfalt Kazıma Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İstanbul asfalt kazıma makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Asfalt Kazıma Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt kazıma makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el asfalt kazıma makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da asfalt kazıma makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arıyor Musunuz?