İzmir'de Kiralık Elektrikli Forklift

İzmir'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık elektrikli forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

İzmir ve Ege Bölgesinde Elektrikli Forklift Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2020 Hig**** (#4235) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
2016 Anı**** (#3325) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İzmir ve Ege Bölgesinde Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6-12 Ay
İzmir, Torbalı ilçesinde kurumsal firma tarafından soğuk hava deposunda donuk unlu mamül üretiminde -35C° ve -18'C° sıc... Devamı

26 Ocak 2023

İzmir'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
İzmir-Çiğli'de çalıştırılmak üzere Maksimum 3 ton kaldırma kapasiteli, Beyaz lastik, 3 teker, Geri Mavi Işık, Triplex 1 adet Elektrikli Forklift 12 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 15 Mart 2021

Denizli'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
Denizli Hacıeyüplü Mahallesinde tekstil fabrikasında kumaş iplik ve koli yükleme işlerinde çalıştırılmak üzere, yüksek ... Devamı

10 Eylül 2020

Aydın'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
Aydın merkezde bulunan fabrikada 2 ton kapasiteli 1 adet elektrikli forklift 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

26 Mart 2020

Afyon'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
Afyon'da mermer fabrikasında çalıştırılmak üzere 3 ton kapasiteli 1 adet elektrikli forklift operatörsüz olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 04 Ocak 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Muğla'da Aquaparkda çalıştırılmak üzere 2,5 ton kapasiteli 1 adet elektrikli forklift en az 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Aralık 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 aylık
Muğla – Milas – Bodrum Havalimanında bulunan uçak bakım hangarında, epoxi zemin üzerinde kullanılabilecek 1-3 ton ve 4-... Devamı

07 Kasım 2019

İzmir Kiralık Elektrikli Forklift

  • İzmir Kiralık Elektrikli Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İzmir'de aylık kiralık elektrikli forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İzmir Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İzmir'de kiralık elektrikli forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Elektrikli Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İzmir elektrikli forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İzmir ikinci el elektrikli forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İzmir'de elektrikli forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İzmir'de Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?