Sakarya'da Kiralık Elektrikli Forklift

Sakarya'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık elektrikli forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

Sakarya ve Çevresinde Elektrikli Forklift Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Sakarya ve Marmara Bölgesinde Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
Sakarya'da mobilya deposunda çalıştırılmak üzere Crown SC-3200 ve muadili Taşıma kapasitesi: 1800 KG, Yük Merkezi:500 M... Devamı

11 Ağustos 2020

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 aylık
Sakarya'da mobilya deposunda çalıştırılmak üzere Crown SC-3200 ve muadili Taşıma kapasitesi: 1800 KG, Yük Merkezi:500 M... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Haziran 2020

Sakarya'da 8 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 24 ay
Türkiye'nin önde gelen treyler üretim firmasının Sakarya Arifiye'deki fabrikasında ambar işlerinde kullanılmak üzere 7 ... Devamı

2 firma teklif verdi 04 Nisan 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 yıl
Gebze'de alüminyum metal enjeksiyon işleri yapan firmada 4 tona kadar parça ağırlıkları kaldıracak Linde A57 veya muadili elektrikli forklift 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 22 Ocak 2018

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 yıl
Tekirdağ Saray'da sac metal kalıp imalatı yapan firma için kalıp yükleme/indirme sevk süreçlerinde kullanılmak üzere 1 ... Devamı

2 firma teklif verdi 16 Ocak 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 48 ay
Gebze Güzeller OSB'de fabrika içinde kullanılmak üzere 1 adet 3.000 kg kapasiteli akülü forklift 48 aylık kiralancaktı... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Kasım 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul Esenler'de depoda kullanılmak üzere 1 adet 3 metreye kadar kaldırma gücü olan elektrikli forklift operatörsüz olarak 3 aylık kiralanacaktır.

19 Ekim 2017

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 YIL
BURSA'DA 1 YIL ÇALIŞACAK LİNDE VEYA STILL MARKA 2 TONLUK DUBLEX YADA TRIBLEX ELEKTRİKLİ FORKLİFT KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 18 Temmuz 2017

Sakarya Kiralık Elektrikli Forklift

  • Sakarya Kiralık Elektrikli Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Sakarya'da aylık kiralık elektrikli forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Sakarya Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Sakarya'da kiralık elektrikli forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Elektrikli Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Sakarya elektrikli forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Sakarya ikinci el elektrikli forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sakarya'da elektrikli forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Sakarya'da Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?