Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift

Bursa'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık elektrikli forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

Bursa ve Çevresinde Elektrikli Forklift Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bursa Kestel Barakfakih köyünde soğuk hava deposunda meyve depolaması işinde çalıştırılmak üzere 1 adet elektrikli forklift 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

30 Haziran 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Bursa'da depoda çalıştırılmak üzere Kaldırma kuvveti min.2500 kg olan 1 adet elektrikli forklift 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

25 Haziran 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Bursa Kestel'de Tekstil firmasında Kapalı alanda çalışacak 2,5 ton kapasiteli üç tekerli 3 metre yüksekliğe yük kaldıra... Devamı

29 Mayıs 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bursa Kestel'de 1800 m² alan içerisinde çalışacak 1500 kg ve üzeri 4 metre kaldıracak 1 adet elektrikli(akülü) forklift... Devamı

14 Mart 2020

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 60 aylık
Bursa Nilüfer'de Kayapa Organize Sanayi'de yeni kurulmakta olan yabancı sermayeli gıda işletmesi için beyaz tekerlekli ... Devamı

3 firma teklif verdi 05 Aralık 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Bursa İnegöl'de soğuk hava deposunda çalışacak 1500 kg kapasiteli, arka ortadan tek teker (Linde e15 muadili) 1 adet Akülü Forklift 1 aylık kiralanacaktır.

20 Eylül 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 AY
Bursa Osmangazi'de tekstil fabrikası taşınmasında malzeme/ekipman taşımada kullanılacak 3 ton ve 5 metre kapasiteli 1 a... Devamı

04 Mayıs 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 YIL
BURSA'DA 1 YIL ÇALIŞACAK LİNDE VEYA STILL MARKA 2 TONLUK DUBLEX YADA TRIBLEX ELEKTRİKLİ FORKLİFT KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 18 Temmuz 2017

Bursa Kiralık Elektrikli Forklift

  • Bursa Kiralık Elektrikli Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Bursa'da aylık kiralık elektrikli forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Bursa Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Bursa'da kiralık elektrikli forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Elektrikli Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Bursa elektrikli forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Bursa ikinci el elektrikli forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Bursa'da elektrikli forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?