Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift

Bursa'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık elektrikli forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

Bursa ve Çevresinde Elektrikli Forklift Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Bursa'da 4 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: En az 1 yıl
Merhaba ben 3 adet elektrikli, 2 metre bıçaklı, 1,5-2 ton kapasiteli forklift ve 5 ton kapasiteli elektrikli kağıt bobi... Devamı

04 Ocak 2024

Bursa'da 2 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, Karacabey ve Mustafakemalpaşa bölgelerinde bulunan depolarımızda kullanılacak, 1.6T kapasiteli, 2 adet elektrikli forklift kiralanacaktır.

25 Temmuz 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, Osmangazi ilçesinde kurumsal firma tarafından depo içerisinde patlayıcı ve yanıcı olmayan paketli kimyasal ve bo... Devamı

2 firma teklif verdi 04 Nisan 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 5 Ay
Bursa, Yıldırım ilçesinde kamyon paletli malzeme indirmede kullanılacak, 1.5T kapasiteli, operatörsüz, elektrikli forklift kiralanacaktır.

16 Aralık 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 Ay
Bursa, Yıldırım ilçesinde metal malzeme taşımada kullanılacak, ortalama 2T kapasiteli, asansör yüksekliği paleti kaldır... Devamı

23 Kasım 2022

Bursa'da 4 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 Ay
Bursa, Yıldırım ilçesinde kurumsal firma tarafından fabrika içerisinde paletli ürün taşımada kullanılacak, 3T kapasiteli, 4 adet elektrikli forklift kiralanacaktır.

26 Eylül 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
Bursa tekstil firmasında çalıştırılmak üzere 1 adet elektrikli forklift 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

09 Ekim 2021

Bursa'da Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3.5 aylık
Bursa Gemlik'de çalıştırılmak üzere 5 ton kapasiteli 1 adet elektrikli forklift 3,5 ylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 15 Kasım 2021 tarihinde başlayacaktır.

27 Eylül 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 36 aylık
Bursa’da Talaşlı İmalat sektöründe hizmet veren firmada kullanılmak üzere 1 adet Elektrikli Forklift 36 aylık kiralanac... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Eylül 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
BURSA'DA KALİBRO FABRİKASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 3 TON KAPASİTELİ (GÜNDE MAKSİMUM 3 SAAT ÇALIŞACAK) 1 ADET ELEKTRİKLİ FORKLİFT 6 AYLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR.

09 Eylül 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Bursa'da çalıştırılmak üzere 1 adet elektrikli forklift 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Ağustos 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bursa Kestel Barakfakih köyünde soğuk hava deposunda meyve depolaması işinde çalıştırılmak üzere 1 adet elektrikli forklift 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

30 Haziran 2021

Bursa Kiralık Elektrikli Forklift

  • Bursa Kiralık Elektrikli Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Bursa'da aylık kiralık elektrikli forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Bursa Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Bursa'da kiralık elektrikli forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Elektrikli Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Bursa elektrikli forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Bursa ikinci el elektrikli forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Bursa'da elektrikli forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Bursa'da Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?