Erzurum'da Kiralık Sabit Beton Pompası

Erzurum'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık sabit beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Sabit Beton Pompası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2009 Erk**** (#1151) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2008 LAV**** (#9148) Elazığ
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık sabit beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Sabit Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri sabit beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Sabit Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Sabit Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve sabit beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
ELAZIĞ'DA YAPILACAK GÜÇLENDİRME İŞLERİNDE KULANILMAK ÜZERE 1 ADET SABİT BETON POMPASI 4 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 28 Ocak 2021

Malatya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Malatya'da Türk Telekom bina güçlendirme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 2 aylık operatörlü olara... Devamı

5 firma teklif verdi 04 Haziran 2020

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Erzurum'da 1 adet sabit beton pompası 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. İş anlaşma halinde hemen başlayacak, ödeme iş bitimi nakit olacaktır.

3 firma teklif verdi 06 Temmuz 2019

Iğdır'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Iğdır'da bulunan inşaat şantiyesinde kullanılmak üzere 1 adet sabit beton pompası acil 1 aylık operatörlü olarak kirala... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Mayıs 2019

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 günlük
Elazığ Palu'da yapımı devam eden Hamzabey Barajında tünel içinde 60 m3 tıkaç betonları dökümü için 1 adet sabit pompası... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Ekim 2018

Malatya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 5 AY
MALATYA'DA 1 ADET MASTLI 32+4 MT SABİT BETON POMPASI 5 AYLIK KİRALANACAKTIR.

3 firma teklif verdi 30 Kasım 2017

Erzurum Kiralık Sabit Beton Pompası

  • Erzurum Kiralık Sabit Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Erzurum'da aylık kiralık sabit beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Erzurum Sabit Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Erzurum'da kiralık sabit beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Sabit Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Erzurum sabit beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sabit Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra sabit beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Erzurum ikinci el sabit beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Erzurum'da sabit beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Erzurum'da Kiralık Sabit Beton Pompası Arıyor Musunuz?