Ankara'da Kiralık Sabit Beton Pompası

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık sabit beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve Çevresinde Sabit Beton Pompası Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık sabit beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Sabit Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri sabit beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Sabit Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Sabit Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve sabit beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara'da Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
ANKARA ETLİK ŞEHİR HASTANESİ KAMPÜS GENELİNDE BETON DÖKÜMÜ YAPILACAĞI BÖLGELER İÇİN 3 AYLIK SÜREDE YER POMPASI BUNUNLA ... Devamı

1 firma teklif verdi 07 Mayıs 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 15 günlük
Ankara Çankaya Turan Güneş Bulvarında yapımı devam eden proje için 4000 M2 ortalama 5 cm şap imalatımız ve c40 brüt bet... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Aralık 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
ANKARA KARA HARP OKULU ŞANTİYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 ADET SABIT BETON POMPASI 2 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 27 Ağustos 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
Ankara Ulus AKM millet bahçesi projesinde 10 000 m2 lik alana beton dökme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

18 Temmuz 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Ankara Ovacık’ta ofis inşaatında kullanılmak üzere min 110 m ye basabilen yer pompası 3 aylık operatörlü kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Ocak 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 aylık
Ankara Keçiören'de şu an 10. katında bulunan inşaat şantiyesi, yapı yükseliği 35 kat 120 metre olacaktır. 1 adet Hidrol... Devamı

2 firma teklif verdi 05 Kasım 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 hafta
Ankara Beypazarı'nda 100 m3 beton basma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

26 Ekim 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1.5 - 2 ay
Ankara Kazan'da TAI Mühendislik binası yapım işi için 1 adet sabit beton pompası 1.5 - 2 aylık kiralanacaktır. Beton po... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Mayıs 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 4 ay
Ankara Altındağ'da bulunan şantiyemiz için 5 m. yüksekliğe kadar yaklaşık 80 m. boru boyu olacak şekilde C25 atacak ope... Devamı

2 firma teklif verdi 02 Nisan 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 45 gün
Ankara'da güçlendirme şantiyesinde haftada 2-3 defa brüt ve KYB betonları için kullanılacak 1 adet sabit yer pompası 45 günlük kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Ocak 2018

Ankara Kiralık Sabit Beton Pompası

  • Ankara Kiralık Sabit Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık sabit beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Sabit Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık sabit beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Sabit Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara sabit beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sabit Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra sabit beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el sabit beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da sabit beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Sabit Beton Pompası Arıyor Musunuz?