Adana'da Kiralık Sabit Beton Pompası

Adana'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık sabit beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık sabit beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Sabit Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri sabit beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Sabit Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Sabit Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve sabit beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar

Adana'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Adana İncirlik'de bir projede çalıştırılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Nisan 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 15 günlük
Antalya Belek'de otel içinde yer betonu döküm işinde çalıştırılmak üzere 15 gün aralarla 8 kez birer günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 20 Aralık 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Mersin Akkuyu Nükleer Santralinde çalıştırılmak üzere 60 m³/saat beton kapasiteli 1 adet sabit beton pompası 6 aylık op... Devamı

3 firma teklif verdi 06 Kasım 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 20 günlük
Antalya'da 9 kat beton dökülmesi işinde çalıştırılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 20 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 06 Kasım 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 günlük
Alanya Okurcalarda otelde 70 m3 civarı beton dökme işinde çalışacak 1 adet Sabit Pompası 1 günlük operatörlü olarak kir... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Ekim 2018

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 ay
Kahramanmaraş merkezde bina güçlendirme işi için 1 aylık sabit beton pompası kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 18 Mart 2017

Adana Kiralık Sabit Beton Pompası

  • Adana Kiralık Sabit Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Adana'da aylık kiralık sabit beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Adana Sabit Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Adana'da kiralık sabit beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Sabit Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Adana sabit beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sabit Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra sabit beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Adana ikinci el sabit beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Adana'da sabit beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Adana'da Kiralık Sabit Beton Pompası Arıyor Musunuz?