Ankara'da Kiralık Akülü Transpalet

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık akülü transpalet kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde Akülü Transpalet Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2010 Noy**** (#7240) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 10-15 Gün
Ankara, Çankaya ilçesinde ticaret merkezi şantiyesinde saha içerisinde malzeme taşımada kullanılacak, 1T-1.5T kapasitel... Devamı

20 Aralık 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 , 2 sene
1,5 ton kaldırma kapasiteli en fazla. genel olarak bims taşıcak

10 Nisan 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Gün
Ankara, Sincan ilçesinde bims almak için kullanılacak, 1.5T kapasiteli akülü transpalet kiralanacaktır.

05 Kasım 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 ay
Ankara İncek’te konut inşaatında bims yükleme-taşımada kullanılacak max 1,500 kg kapasiteli 1 adet akülü transpalet 3 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Nisan 2018

Ankara Kiralık Akülü Transpalet

  • Ankara Kiralık Akülü Transpalet için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık akülü transpaletler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık akülü transpalet fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Akülü Transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara akülü transpalet operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el akülü transpalet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da akülü transpalet kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?