Adana'da Kiralık Akülü Transpalet

Adana'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık akülü transpalet kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 12 Ay
Antalya, Döşemealtı OSB'de bulunan fabrika içerisinde malzeme taşımada kullanılacak, 1T kapasiteli, akülü transpalet kiralanacaktır.

17 Ocak 2024

Antalya'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 6 - 12 ay
Antalya organize sanayisi içinde kullanılacak, 6 ay yada daha uzun süreli kiralanacak, kullanıcısı yaya olarak kullanıl... Devamı

13 Mart 2023

Hatay'da 4 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 aylık
Hatay'da depoda kullanılmak üzere en az 1500 kg taşıma kapasiteli 4 adet akülü transpalet en az 2 aylık kiralanacaktır.

28 Mart 2020

Adana Kiralık Akülü Transpalet

  • Adana Kiralık Akülü Transpalet için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Adana'da aylık kiralık akülü transpaletler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Adana Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Adana'da kiralık akülü transpalet fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Akülü Transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Adana akülü transpalet operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Adana ikinci el akülü transpalet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Adana'da akülü transpalet kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Adana'da Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?