Tekirdağ'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Tekirdağ'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Tekirdağ ve Marmara Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Tekirdağ Malkara'da maden ocağında patlatma için delik delme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet rok kaya delici (Ankraj)... Devamı

20 Haziran 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Anadolu Yakası’nda devam eden Metro Tüneli projesinde çalıştırılmak üzere günlük yada haftalık 1 adet Kaya Del... Devamı

03 Ekim 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 ay
İstanbul'da Rumeli Hisarı – Aşiyan arası füniküler projesinde fore kazık kaya çürütme işleri için 1 adet kaya delici (rok) 4 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Şubat 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 ay
İstanbul'da fore Kazık kaya çürütme işleri için Casagrande, Soosan, Tamrock Ranger veya muadili 1 adet operatörlü kaya/... Devamı

2 firma teklif verdi 01 Şubat 2018

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: Süresiz
Sakarya'da kalker delimi için uzun süreli 1 adet kaya delici ankraj kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Temmuz 2017

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: SÜRESİZ
SAKARYA'DA TAŞ OCAĞINDA ÇALIŞACAK KİRALIK ROK ARANIYOR. İŞ SÜRESİ KONUŞULUR.

1 firma teklif verdi 12 Temmuz 2017

Tekirdağ Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Tekirdağ Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Tekirdağ'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Tekirdağ Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Tekirdağ'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Tekirdağ kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Tekirdağ ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Tekirdağ'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Tekirdağ'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?