Kocaeli'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Kocaeli'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kocaeli'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 Gün
Kocaeli, Gebze' de taş ocağında 10m derinliğinde delik açmada kullanılacak, operatörlü kaya delici (ankraj ) kiralanacaktır.

16 Mart 2023

Kocaeli'de 11 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 günlük
KOCAELİ GEBZE MUALLİM KÖYDE 30-40 CM ÇAPINDA 1-1,5MT DERİNLİKTE 36 ADET DOLGU TOPRAĞA DELİK DELİNECEKTİR 1 ADET KAYA DE... Devamı

16 Temmuz 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 3 GÜNLÜK
KOCAELİ'DE KALKER OCAĞINDA PATLATMA İÇİN DELME İŞLEMİ YAPILACAK 1 ADET KAYA DELİCİ 3 GÜNLÜK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

18 Mayıs 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 10 günlük
Kocaeli Gebze'de kalker ocağında delik delme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 10 günlük operatörlü ... Devamı

27 Mart 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 3 günlük periyotlarda
Kocaeli Gebze'de okul inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delci (ankraj) ara ara 3 günlük periyotlar halinde ope... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Kasım 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 ay
İzmit Kuzey Marmara Otoyolu projesinde 10 metre derinliğinde çukur kazacak 1 adet rok makinası 1 aylık kiralanacaktır.

09 Nisan 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 8 ay
KOCAELİ'DE GÜNLÜK 100 DELİK DELECEK KADEMEDE 1 ADET KAYA DELİCİ 8 AYLIK KİRALANACAKTIR.

3 firma teklif verdi 18 Şubat 2018

Kocaeli Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Kocaeli Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kocaeli'de aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kocaeli Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kocaeli'de kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kocaeli kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kocaeli ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kocaeli'de kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kocaeli'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?