Giresun'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Giresun'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Giresun ve Karadeniz Bölgesinde Kaya Delici (Ankraj) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Giresun ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Giresun merkezde inşaat zemin hazırlama işinde kullanılmak üzere 1 adet rok kaya delici 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

16 Mart 2021

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: EN AZ 12 AYLIK
Giresun'da bakır madeninde açık alanda çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj en az 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 4 yıllıktır.

1 firma teklif verdi 01 Eylül 2020

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Trabzon Maçka ilçesinde bulunan taş ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ACİL operatörlü olarak kiralanacakt... Devamı

29 Haziran 2020

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 15 günlük
Trabzon Maçka'da Bazalt, kumtaşı kalker taşocağında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici (ankraj) 15 günlük operaatörlü olarak kiralanacaktır.

08 Haziran 2020

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 20 günlük
Giresun Görele'de yatay bulon delgisi işinde çalıştırılmak üzere 1 adet bulon delgi yapabilecek teleskobik kaya delici ankraj 20 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

06 Haziran 2020

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Trabzon Çaykara'da yol inşaatı taş duvar patlatma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Kasım 2019

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Giresun Bulancak’ta Hidroelektrik santrali işinde çalıştırılmak üzere 1 adet rok kaya delici ankraj 12 aylık operatörlü... Devamı

3 firma teklif verdi 20 Mayıs 2019

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Kastamonu Araç ilçesinde DSİ'nin gölet işinde 1 ay, sonra Sakarya'da Belediye işinde en az 5 ay süreyle çalışacak 1 ade... Devamı

09 Mayıs 2018

Amasya'da 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 6 ay
Amasya'da 10 metre derinlikte patlatma için günlük ortalama 25 adet delik delecek 2 adet 6 aylık kaya delici ankraj kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 06 Haziran 2017

Giresun Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Giresun Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Giresun'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Giresun Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Giresun'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Giresun kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Giresun ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Giresun'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Giresun'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?