Sinop'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Sinop'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Sinop ve Karadeniz Bölgesinde Kaya Delici (Ankraj) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Sinop ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Sinop'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Sinop, Türkeli'nde kurumsal firma tarafından taş ocağında patlatma için delik açmada kullanılacak, operatörlü kaya deli... Devamı

10 Ekim 2023

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Trabzon Maçka ilçesinde bulunan taş ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ACİL operatörlü olarak kiralanacakt... Devamı

29 Haziran 2020

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Trabzon Çaykara'da yol inşaatı taş duvar patlatma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Kasım 2019

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Giresun Bulancak’ta Hidroelektrik santrali işinde çalıştırılmak üzere 1 adet rok kaya delici ankraj 12 aylık operatörlü... Devamı

3 firma teklif verdi 20 Mayıs 2019

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Kastamonu Araç ilçesinde DSİ'nin gölet işinde 1 ay, sonra Sakarya'da Belediye işinde en az 5 ay süreyle çalışacak 1 ade... Devamı

09 Mayıs 2018

Amasya'da 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 6 ay
Amasya'da 10 metre derinlikte patlatma için günlük ortalama 25 adet delik delecek 2 adet 6 aylık kaya delici ankraj kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 06 Haziran 2017

Sinop Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Sinop Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Sinop'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Sinop Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Sinop'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Sinop kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Sinop ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sinop'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Sinop'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?