Kahramanmaraş'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Kahramanmaraş'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kahramanmaraş ve Çevresinde Kaya Delici (Ankraj) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kahramanmaraş ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kahramanmaraş mevkisi taş ocağında çalışacak 1 adet kaya delici ankraj 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

22 Ekim 2021

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Kahramanmaraş Pazarlık'da Taş ocağında metraj usulü çalışacak 1 adet kaya delici ankraj 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

04 Eylül 2021

Burdur'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 1 aylık
Burdur'da Maden etüt işinde çalıştırılmak üzere 40-50 metre delebilen 1 adet rok kaya delici ilk etapta en az 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

01 Eylül 2020

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kahramanmaraş Andırın'da yol yapım işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

21 Ağustos 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Adana Tufanbeyli'de kireç taş ocağında çalıştırılmak üzere 2014 model ve üzeri 1 adet kaya delici ankraj 12 aylık opera... Devamı

3 firma teklif verdi 28 Mayıs 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Mersin Toroslar Güzelyayla'da DSİ'nin gölet inşaatında çalışacak 1 adet kaya delici (Rok) operatörlü olarak 2 aylık kir... Devamı

07 Mayıs 2018

Burdur'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 1 yıl
Burdur Yeşilova'da mermer ocağında kullanılmak üzere en az 75 kw olmak şartıyla 1 adet operatörsüz kaya delici rok maki... Devamı

2 firma teklif verdi 15 Ocak 2018

Adana'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Adana Ceyhan'da taş ocağında 6 ay süre çalışacak Atlas Copco T35 ve muadili 2013 model üstü 1 adet kaya delici (rock) kiralanacaktır. İş 1 Haziran'da başlayacaktır.

1 firma teklif verdi 23 Mayıs 2017

Kahramanmaraş Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Kahramanmaraş Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kahramanmaraş'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kahramanmaraş Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kahramanmaraş'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kahramanmaraş kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kahramanmaraş ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kahramanmaraş'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kahramanmaraş'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?