Malatya'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Malatya'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Malatya ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Malatya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Malatya, Yeşilyurt ilçesinde taş ocağında 14m-24m arası derinlikte 9cm çapında delik delmede kullanılacak, operatörlü k... Devamı

03 Nisan 2023

Malatya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Malatya Kuluncak'da delme patlatma yolu ile demir cevheri üretim tesislerinde çalıştırılmak üzere Atlas Copco T35 ve mu... Devamı

1 firma teklif verdi 08 Ekim 2019

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Elazığ Palu'da Devlet Demir Yolları'nın işinde 6 metrelik yatay delgi yapacak 1 adet kaya delici (rok) 15 günlük operat... Devamı

12 Temmuz 2018

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Hakkari Şemdinli’de Kamu yol yapım işi için 1 adet operatörlü kaya rok delici 2 aylık kiralanacaktır.

07 Mayıs 2018

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 5 ay
Hakkari Yüksekova'da taş ocağında çalıştırmak için 1 adet Tamrock Ranger 600 veya muadili kaya delici 5 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 14 Mart 2018

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 12 AY
DAĞLICA - AKTÜTÜN ARASINDA YAPILACAK GÜVENLİK YOLUNDA ÇALIŞACAK 1 ADET ROCK KİRALANACAKTIR.

19 Temmuz 2017

Van'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1.5 ay
Van'da 1.5 aylık zemin güçlendirme işi için rok kaya delici kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Aralık 2016

Malatya Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Malatya Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Malatya'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Malatya Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Malatya'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Malatya kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Malatya ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Malatya'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Malatya'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?