Şanlıurfa'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Şanlıurfa'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kaya Delici (Ankraj) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 hafta
Gaziantep Nurdağı krom ocağında tarama ve arama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 15 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

11 Ekim 2021

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Gaziantep'de Maden için 50 metre derinlikte numune delikleri açma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

04 Ekim 2021

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Diyarbakır Mazıdağı'nda kurumsal bir firmanın inşaat şantiyesinde 24 saat 3 vardiya çalıştırılmak üzere 1 adet kaya del... Devamı

20 Haziran 2020

Siirt'de 3 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: en az 1 aylık
Siirt Eruh ilçesinde kamu işinde dozerlerin açtığı yolda 20 metre aralıklarla 15 metre derinliğinde 80-89mm (9 santim) ... Devamı

30 Temmuz 2019

Mardin'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Mardin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 2 Aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödeme hakediş + 45 günde bir nakit olacaktır.

13 Mayıs 2019

Şanlıurfa Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Şanlıurfa Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Şanlıurfa'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Şanlıurfa Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Şanlıurfa'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Şanlıurfa kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Şanlıurfa ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Şanlıurfa'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Şanlıurfa'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?