Batman'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Batman'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Batman ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kaya Delici (Ankraj) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Batman ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Batman'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1-2 Ay
Batman, Gercüş'de GES sahasında panel ayakları için delik açmada kullanılacak, operatörlü kaya delici (ankraj) kiralana... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Ekim 2023

Batman'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 Ay
Batman, Gercüs ilçesinde GES projesinde, 15mm çapında, 1.1m derinliğinde delik açmada kullanılacak, operatörlü kaya del... Devamı

02 Ağustos 2023

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Adıyaman Çelikhan arasındaki Rezip bölgesinde yapılacak sulama tüneli inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Aralık 2021

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Gaziantep'de Maden için 50 metre derinlikte numune delikleri açma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

04 Ekim 2021

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Diyarbakır Mazıdağı'nda kurumsal bir firmanın inşaat şantiyesinde 24 saat 3 vardiya çalıştırılmak üzere 1 adet kaya del... Devamı

20 Haziran 2020

Siirt'de 3 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: en az 1 aylık
Siirt Eruh ilçesinde kamu işinde dozerlerin açtığı yolda 20 metre aralıklarla 15 metre derinliğinde 80-89mm (9 santim) ... Devamı

30 Temmuz 2019

Mardin'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Mardin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 2 Aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödeme hakediş + 45 günde bir nakit olacaktır.

13 Mayıs 2019

Batman Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Batman Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Batman'da aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Batman Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Batman'da kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Batman kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Batman ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Batman'da kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Batman'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?