Fore Kazık Makinası Kiralama

Fore Kazık Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla fore kazık makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Fore Kazık Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Soilmec SR-40 Aydın
ATLAS COPCO D9 Manisa
Sunward MK 25 Bursa
Sunward MK 40 Kocaeli
Bauer BG 36 Bursa
Bauer BG 36 Bursa
Soilmec SR-40 İstanbul
bauer Ankara
Liebherr LB 36-410 Afyon
GAYK-HRE 3000 Antalya
Sany 28 İstanbul
Mazaka MW-1000 Şırnak
Mait130 Eskişehir
Liebherr LB 28 İstanbul
Liebherr LB28 Trabzon
bauer Ankara
Liebherr LB36 – 410 Kocaeli
XCMG XR220D İstanbul
bauer Ankara
bauer Ankara
bauer Ankara
XCMG XR220D İstanbul
Solimec R-416 İstanbul
XCMG XR220D Ankara
bauer İstanbul
Liebherr LB 28 Giresun
Liebherr LB 24 Rize
Boramtec BRT-23 Bursa
Liebherr LB 28 İzmir
GAYK-HRE 3000 Ankara
GAYK-HRE 3000 Ankara
Solimec SR-60 İstanbul
Liebherr LB 36-410 Ordu
Mazaka MW-1000 Ankara
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Taşkent, Özbekistan'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 4 Ay
Kazakistan'da elektrik santrali projesinde boru hattı temeli için 25m derinliğinde 80cm çapında delik açmada kullanılacak, operatörsüz fore kazık makinası kiralanacaktır.

28 Mayıs 2024

İzmir'de Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 YIL
MAKİNA MÜHENDİSİ ADLİ BİLİRKİŞİ OLARAK TARAFLAR ARASINDA BİR DOSYADA GEREKLİ YAKLAŞIK AYLIK KİRA BEDELİNİ EURO OLARAK ... Devamı

18 Mayıs 2024

Aydın'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Hafta
Aydın, Germencik ilçesinde bulunan tarlada boru hattı temeli için 80cm genişliğinde 3m derinliğinde 350 adet delik açma... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Mayıs 2024

Aydın'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Aydın, Didim ilçesinde duvar güçlendirme için 5cm çapında 2m derinliğinde kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore k... Devamı

04 Mart 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
İzmir, Bayındır ilçesinde 1m derinliğinde 6cm çapında 500 adet delik açmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinas... Devamı

21 Şubat 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 Ay
İzmir, Bornova ilçesinde 20m derinliğinde 80cm çapında 500 adet delik açmada kullanılacak, operatörsüz fore kazık makinası kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 22 Ocak 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1yıl
İzmir, ilçesinde konut şantiyesinde 25m derinliğinde kazık çakma işinde kullanılacak, operatörsüz fore kazık makinası kiralanacaktır. -açmadı 15.01 -açmadı 16.01

14 Ocak 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
İzmir, Urla ilçesinde 5m derinliğinde 45cm çapında 20 adet delik açmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası ki... Devamı

19 Aralık 2023

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 6 AY
İstanbul, Şişli ilçesinde hastane şantiyesinde 25m derinliğinde kazık çakma işinde kullanılacak, operatörlü 2 adet fore... Devamı

2 firma teklif verdi 06 Kasım 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Sultanbeyli ilçesinde 4m derinliğinde 45cm çapında 2200 adet kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

10 Ekim 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 ay
2200 adet 4 m derinlik 45 cm çap fore kazık makinesi lazım

07 Ekim 2023

Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Fore Kazık Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık fore kazık makinaları (kazık çakma makinesi) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Fore Kazık Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık fore kazık makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Fore Kazık Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler fore kazık makinası (kazık çakma makinesi) kiralama süresi boyunca; fore kazık makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama fore kazık makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe fore kazık makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Fore Kazık Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar fore kazık makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Fore Kazık Makinası satış riski ortadan kalkar.

Fore Kazık Makinası Nedir ?

Fore kazık makinaları HİDROLİK ve MEKANİK olarak ayrılır. Ayrıca bazı makinelerin boru sürme özelliği bulunurken bazı makinelerin yoktur.Bu nedenle şantiyemize temin edeceğimiz makinenin zor zemin şartlarında (göçen - sıkışan zemin, zor açılan kuyular) çalışabilecek yeterlikte olması istenir. 

Nasıl Çalışır ?

Fore kazık, zemini uygun olmayan, sağlam olmayan yerlerde zemini iyileştirmek için kullanılan sisteme denir. 

Kiralık Fore Kazık Makinası Kullanım Alanları

1.Derin temel uygulamalarında kullanılır. Taşıma gücü çeken ve farklı zeminlerde oturan temellerde uygulanan bir sistemdir. Özellikler bina ve köprü yapımlarında ayrıca viyadük ve barajlarda fore kazık sistemine geçilmiştir.

2.Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu durumlarda fore kazık sistemine başvurulur. Baraj inşaat yapımında yaygın bir uygulamadır. Suyun temele, betona ulaşmasını engellemek için kullanılır. 

3.Heyelan, toprak kayması,  deprem, gibi sorunlarda kullanılan fore kazık, karayolu ve demir yolu yapımlarında uygulanır.

4.İnşaat ve çevre güvenliği için, temelin belli bir derinliğin altına girmesi durumunda bu sistem uygulanmaya başlanır.

5.Genelde deprem sonrası, bazı yüzeylerde oturma sorunu yaşayan temeller için kullanılır. 

Fore Kazık Makinası Markaları

Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?