Fore Kazık Makinası Kiralama

Fore Kazık Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla fore kazık makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Fore Kazık Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
bauer Ankara
Liebherr LB 36-410 Afyon
GAYK-HRE 3000 Antalya
Sany 28 İstanbul
Mazaka MW-1000 Şırnak
Mait130 Eskişehir
Liebherr LB 28 İstanbul
Liebherr LB28 Trabzon
bauer Ankara
Liebherr LB36 – 410 Kocaeli
XCMG XR220D İstanbul
bauer Ankara
bauer Ankara
bauer Ankara
XCMG XR220D İstanbul
Solimec R-416 İstanbul
XCMG XR220D Ankara
bauer İstanbul
Liebherr LB 28 Giresun
Liebherr LB 24 Rize
Boramtec BRT-23 Bursa
Liebherr LB 28 İzmir
GAYK-HRE 3000 Ankara
GAYK-HRE 3000 Ankara
Solimec SR-60 İstanbul
Liebherr LB 36-410 Ordu
Mazaka MW-1000 Ankara
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1-2 Ay
Trabzon, Of ilçesinde konut inşaat projesinde blokların altına 5m-10m arası derinliğinde 125 adet fore kazık çakma işin... Devamı

22 Mart 2023

Uşak'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Hafta
Uşak, Banaz ilçesinde kurumsal firma tarafından GES projesinde 1200 adet kazık çakma işlerinde kullanılacak, operatörlü... Devamı

1 firma teklif verdi 22 Mart 2023

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Ay
Hakkari, Merkez' de karayoluna kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 13 Şubat 2023

Aksaray'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 Ay
Aksaray, Merkez ve köylerinde tarımsal GES kurulumu işinde 15cm genişliğinde 2.5mm kazık çakmada kullanılacak, operatörsüz fore kazık makinası kiralanacaktır.

08 Aralık 2022

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 15 Gün
Kayseri, İncesu ilçesinde 20.000 adet güneş enerji panel ayaklarını, 70cm derinlik, 10cm-15cm çapındaki çukura çakmada ... Devamı

24 Kasım 2022

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 5 Gün
Diyarbakır, Merkez'de GES santraline ait 968 adet çelik ayağın çakılması için kiralanacak, operatörlü kazık çakma makinası kiralanacaktır.

22 Kasım 2022

Samsun'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Samsun, Çarşamba ilçesinde 36m metrelik çukur açılacak fore kazık makinası kiralanacaktır.

21 Kasım 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 Gün
Ankara, Polatlı ilçesinde GES projesinde 1.5 derinliğine kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

11 Kasım 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1-2 Gün
Bursa, Çekirge ilçesinde cami projesinde 16m derinlik, 60cm çapında, 22 tane delik açmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

11 Kasım 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 gün
Ankara, Çankaya ilçesinde 16 adet 100cm çapında 12m derinliğinde çakma işleminde kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

02 Kasım 2022

Manisa'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Manisa, Demirci ilçesinde GES projesinde panel ayaklarını çakma işleminde kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

07 Ekim 2022

Doha, Katar'da 2 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 YIL
SUUDİ ARABİSTANDAKİ ŞANTİYEMİZE GÖNDERİLECEK 1-2 YIL ORDA ÇALIŞACAK KİRALIK MAKİNA, DELİK ÇAPLARI 80-120 CM ARASI, DERİNLİK 30-40 MT.

05 Ekim 2022

Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Fore Kazık Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık fore kazık makinaları (kazık çakma makinesi) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Fore Kazık Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık fore kazık makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Fore Kazık Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler fore kazık makinası (kazık çakma makinesi) kiralama süresi boyunca; fore kazık makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama fore kazık makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe fore kazık makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Fore Kazık Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar fore kazık makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Fore Kazık Makinası satış riski ortadan kalkar.

Fore Kazık Makinası Nedir ?

Fore kazık makinaları HİDROLİK ve MEKANİK olarak ayrılır. Ayrıca bazı makinelerin boru sürme özelliği bulunurken bazı makinelerin yoktur.Bu nedenle şantiyemize temin edeceğimiz makinenin zor zemin şartlarında (göçen - sıkışan zemin, zor açılan kuyular) çalışabilecek yeterlikte olması istenir. 

Nasıl Çalışır ?

Fore kazık, zemini uygun olmayan, sağlam olmayan yerlerde zemini iyileştirmek için kullanılan sisteme denir. 

Kiralık Fore Kazık Makinası Kullanım Alanları

1.Derin temel uygulamalarında kullanılır. Taşıma gücü çeken ve farklı zeminlerde oturan temellerde uygulanan bir sistemdir. Özellikler bina ve köprü yapımlarında ayrıca viyadük ve barajlarda fore kazık sistemine geçilmiştir.

2.Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu durumlarda fore kazık sistemine başvurulur. Baraj inşaat yapımında yaygın bir uygulamadır. Suyun temele, betona ulaşmasını engellemek için kullanılır. 

3.Heyelan, toprak kayması,  deprem, gibi sorunlarda kullanılan fore kazık, karayolu ve demir yolu yapımlarında uygulanır.

4.İnşaat ve çevre güvenliği için, temelin belli bir derinliğin altına girmesi durumunda bu sistem uygulanmaya başlanır.

5.Genelde deprem sonrası, bazı yüzeylerde oturma sorunu yaşayan temeller için kullanılır. 

Fore Kazık Makinası Markaları

Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?