Fore Kazık Makinası Kiralama

Fore Kazık Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla fore kazık makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Fore Kazık Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Sany 28 İstanbul
Mazaka MW-1000 Şırnak
Mait130 Eskişehir
Liebherr LB 28 İstanbul
Liebherr LB28 Trabzon
bauer Ankara
Liebherr LB36 – 410 Kocaeli
XCMG XR220D İstanbul
bauer Ankara
bauer Ankara
bauer Ankara
XCMG XR220D İstanbul
Solimec R-416 İstanbul
XCMG XR220D Ankara
bauer İstanbul
Liebherr LB 28 Giresun
Liebherr LB 24 Rize
Boramtec BRT-23 Bursa
Liebherr LB 28 İzmir
GAYK-HRE 3000 Ankara
GAYK-HRE 3000 Ankara
Solimec SR-60 İstanbul
Liebherr LB 36-410 Ordu
Mazaka MW-1000 Ankara
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Ankara'da 6 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Ankara Mamak'da TOKİ evleri projesinde 20.000 adet 15 metrelik kazık işinde çalıştırılmak üzere (31x410 forekazık makin... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Kasım 2021

Tiflis, Gürcistan'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Gürcistan Tiflis'de otoyol kazık işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 2 yıllık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Kasım 2021

Hatay'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 5 günlük
Hatay’da 45 lik, 15 m derinlik, 10 adet fore kazık makinesi aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Kazık işinde çalışt... Devamı

13 Kasım 2021

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Sakarya Melen barajında çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi 3 AYLIK operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 01 Kasım 2021

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kastamonu İli İnebolu İlçesinde Φ120 çapında boru işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

23 Ekim 2021

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Sakarya'da kurumsal bir firmanın fore kazık işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

20 Ekim 2021

Kastamonu'da 2 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Kastamonu Küre'de yol yapım işinde kullanılmak üzere 80-120 ton arası kapasiteli 2 adet fore kazık makinesi 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 10 Ekim 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 5 aylık
İzmir Selçuk'da yat limanı projesinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

08 Ekim 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Marmara bölgesinde 80 lik ve 100 lük fore kazık imalatı için 1 det fore kazık makinası 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

30 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul'da 2000 metre mesafeye 80 cm lik çap, 25 metre boy fore kazık işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

30 Eylül 2021

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 günlük
Kırklareli Babaeski'de GES kurulumu için 400 kazık çakımı için 1 adet fore kazık makinesi 3 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

30 Eylül 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 5 aylık
İzmir Selçuk Efes antik kanal yat limanı projesinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi 5 aylık operatörlü o... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Eylül 2021

Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Fore Kazık Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık fore kazık makinaları (kazık çakma makinesi) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Fore Kazık Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık fore kazık makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Fore Kazık Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler fore kazık makinası (kazık çakma makinesi) kiralama süresi boyunca; fore kazık makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama fore kazık makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe fore kazık makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Fore Kazık Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Fore Kazık Makinası (kazık çakma makinesi) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar fore kazık makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Fore Kazık Makinası satış riski ortadan kalkar.

Fore Kazık Makinası Nedir ?

Fore kazık makinaları HİDROLİK ve MEKANİK olarak ayrılır. Ayrıca bazı makinelerin boru sürme özelliği bulunurken bazı makinelerin yoktur.Bu nedenle şantiyemize temin edeceğimiz makinenin zor zemin şartlarında (göçen - sıkışan zemin, zor açılan kuyular) çalışabilecek yeterlikte olması istenir. 

Nasıl Çalışır ?

Fore kazık, zemini uygun olmayan, sağlam olmayan yerlerde zemini iyileştirmek için kullanılan sisteme denir. 

Kiralık Fore Kazık Makinası Kullanım Alanları

1.Derin temel uygulamalarında kullanılır. Taşıma gücü çeken ve farklı zeminlerde oturan temellerde uygulanan bir sistemdir. Özellikler bina ve köprü yapımlarında ayrıca viyadük ve barajlarda fore kazık sistemine geçilmiştir.

2.Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu durumlarda fore kazık sistemine başvurulur. Baraj inşaat yapımında yaygın bir uygulamadır. Suyun temele, betona ulaşmasını engellemek için kullanılır. 

3.Heyelan, toprak kayması,  deprem, gibi sorunlarda kullanılan fore kazık, karayolu ve demir yolu yapımlarında uygulanır.

4.İnşaat ve çevre güvenliği için, temelin belli bir derinliğin altına girmesi durumunda bu sistem uygulanmaya başlanır.

5.Genelde deprem sonrası, bazı yüzeylerde oturma sorunu yaşayan temeller için kullanılır. 

Fore Kazık Makinası Markaları

Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?