Aydın'da Kiralık Fore Kazık Makinası

Aydın'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık fore kazık makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Aydın ve Ege Bölgesinde Fore Kazık Makinası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2008 Ata**** (#3976) Aydın
Fiyat Teklifi Alın
2015 Akç**** (#9931) Afyon
Fiyat Teklifi Alın
2013 Ata**** (#3976) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
2008 Ak-**** (#11886) Manisa
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Aydın ve Ege Bölgesinde Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Aydın'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Hafta
Aydın, Germencik ilçesinde bulunan tarlada boru hattı temeli için 80cm genişliğinde 3m derinliğinde 350 adet delik açma... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Mayıs 2024

Aydın'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Aydın, Didim ilçesinde duvar güçlendirme için 5cm çapında 2m derinliğinde kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore k... Devamı

04 Mart 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 4 aylık
İzmir’de zeminde 11.50 m yukarıda bulunan 80 lik borunun içini boşaltmak, devamında sıfır koyuna kadar çakma makinesi ... Devamı

22 Eylül 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İzmir Aliağa çandarlı yolunda yarma şev dibi fore kazık işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 17 Ekim 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 Aylık
İzmir merkezde 12 metre derinliğinde 80 cm çapında balçık zeminde kazık çakma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore ka... Devamı

2 firma teklif verdi 16 Temmuz 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 aylık
İzmir Balçova'da Büyükşehir Belediyesi'nin Metro Tüneli inşaatında çalıştırılacak en az 40 metre derinlikte kazık çakac... Devamı

1 firma teklif verdi 23 Kasım 2018

Manisa'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 hafta
Manisa Kula'da 2 MW GES santralinde 2287 adet ayak çakılması işinde çalıştırılacak 1 adet fore kazık makinası 2 haftalık operatörlü kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Ekim 2018

Aydın Kiralık Fore Kazık Makinası

  • Aydın Kiralık Fore Kazık Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Aydın'da aylık kiralık fore kazık makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Aydın Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Aydın'da kiralık fore kazık makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Fore Kazık Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Aydın fore kazık makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Aydın ikinci el fore kazık makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Aydın'da fore kazık makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Aydın'da Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?