Ankara'da Kiralık Fore Kazık Makinası

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık fore kazık makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve Çevresinde Fore Kazık Makinası Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara'da Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Ay
Ankara, Çankaya ilçesinde konut projesinde 500 adet kazık çakacak, operatörsüz fore kazık makinası kiralanacaktır.

21 Temmuz 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 21 Gün
Ankara, Gölbaşı ilçesinde GES projesinde panel ayaklarını çakmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralana... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Mayıs 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 Gün
Ankara, Polatlı ilçesinde GES projesinde 1.5 derinliğine kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

11 Kasım 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 gün
Ankara, Çankaya ilçesinde 16 adet 100cm çapında 12m derinliğinde çakma işleminde kullanılacak, operatörlü fore kazık makinası kiralanacaktır.

02 Kasım 2022

Ankara'da 6 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Ankara Mamak'da TOKİ evleri projesinde 20.000 adet 15 metrelik kazık işinde çalıştırılmak üzere (31x410 forekazık makin... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Kasım 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Kızılcahamam'da 80 cm. çapta 30 metre derinlikte toplamda 1400 metre iş için 1 adet fore kazık makinesi götürü veya aylık olarak operatörlü olarak kiralanacaaktır.

01 Eylül 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Ankara'da sahada güneş enerjisi kolonu çakma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

27 Temmuz 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Ankara'da yol inşaatında çalıştırılmak üzere Liebherr 36-410 ve muadili 1 adet fore kazık makinesi 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Ekim 2019

Ankara Kiralık Fore Kazık Makinası

  • Ankara Kiralık Fore Kazık Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık fore kazık makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık fore kazık makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Fore Kazık Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara fore kazık makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el fore kazık makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da fore kazık makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?