Malatya'da Kiralık Belden Kırma Kamyon

Malatya'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Malatya ve Çevresinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
2011 Yen**** (#6666) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
1999 436 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
1998 420 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2009 420 hp Yen**** (#6666) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2002 471 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2011 471 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2011 301 hp Gül**** (#207) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Malatya ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Elazığ'da çalıştırılmak üzere 2 adet belden kırma kaya kamyonu 2 aylık ACİL şoförlü olarak kiralanacaktır.

06 Ekim 2021

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Elazığ'da mermer ocağında tek vardiya sisteminde çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma kaya kamyonu 2 aylık ACİL şoförlü olarak kiralanacaktır.

06 Ekim 2021

Erzincan'da 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
ERZİNCAN'DA 6 TON İLE 12 TON ARASI KAYA TAŞIMA İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2 ADET BELDEN KIRMA KAYA KAMYONU 2 AYLIK ŞOFÖRLÜ OLARAAK KİRAALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 16 Eylül 2020

Ardahan'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 5-6 aylık
Ardahan'da doğalgaz boru hattı hafriyatında 5-6 aylık kaya kamyonu kiralanacaktır. Kamyonun modeli 2010 üzeri ve sorunsuz çalışır olması gerekmektedir.

28 Mart 2017

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: En az 3 ay
Erzurum'a 130km uzaklıkta krom ocağında kullanılmak üzere en az 3 aylık 1 adet belden kırma kamyon kiralanacaktır. 700-... Devamı

12 Ocak 2017

Malatya Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Malatya Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Malatya'da aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Malatya Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Malatya'da kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Malatya'da belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Malatya ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Malatya'da belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Malatya'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?