Trabzon'da Kiralık Belden Kırma Kamyon

Trabzon'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Trabzon ve Karadeniz Bölgesinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
1998 301 hp Kal**** (#8464) Trabzon
Fiyat Teklifi Alın
1992 Age**** (#9899) Karabük
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Trabzon ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Karabük'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 12 ay
Karabük, Eflani ilçesinde yer alan mermer ocağında çalışacak, kaya kamyonu kiralanacaktır. Volvo A35 ve üzeri sınıfta kaya kamyonu ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 firma teklif verdi 12 Nisan 2022

Sinop'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Muğla Yatağan'da mermer ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya kamyonu 6 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Şubat 2022

Samsun'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Samsun Vezirköprü’de mermer ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet kaya kanyonu 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır İş 01Nisan 2021 tarihinde başlayacaktır.

2 firma teklif verdi 06 Mart 2021

Düzce'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Düzce Yığılca bölgesinde bulunan mermer ocağından döküm sahasına hafriyat taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet beld... Devamı

14 Mart 2020

Düzce'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
Düzce'de mermer ocağı işi için 3 aylığına 1 adet belden kırma damperli kamyon kiralanacaktır.

09 Eylül 2017

Trabzon Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Trabzon Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Trabzon'da aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Trabzon Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Trabzon'da kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Trabzon'da belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Trabzon ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Trabzon'da belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Trabzon'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?