Mersin'de Kiralık Eklemli Platform

Mersin'de ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık eklemli platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Mersin ve Akdeniz Bölgesinde Eklemli Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2011 YİĞ**** (#3451) Mersin
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Eklemli Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık eklemli platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Eklemli Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri eklemli platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Eklemli Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Eklemli Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve eklemli platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Mersin ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Eklemli Platform Arayanlar

Mersin'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Mersin, Silifke ilçesinde bulunan konut projesinde cephe işleri için personel yükseltmede kullanılacak, 16m-18m arası y... Devamı

07 Mart 2024

Adana'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: üç veya dört hafta
10 katlı apt boya işinde kullanılacak platform üç cephe her cephe 30 metre yaklaşık

25 Ağustos 2022

Osmaniye'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Osmaniye Merkez'de dış cephe boyama işinde çalışmak üzere eklemli platform kiralanacaktır.

27 Nisan 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Mersin Tarsus'ta elektrik tava montajı işinde çalışacak 15-16 metre kapasiteli 1 adet Eklemli Platform 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

Adana'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: En az 3 ay
Adana Tufanbeyli'de termik santral bakım işleri için, operatörlü, en az 25 mt lik 1 adet dirsekli manlift en az 3 aylık... Devamı

3 firma teklif verdi 01 Şubat 2018

Mersin Kiralık Eklemli Platform

  • Mersin Kiralık Eklemli Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Mersin'de aylık kiralık eklemli platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Mersin Eklemli Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Mersin'de kiralık eklemli platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Eklemli Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Mersin eklemli platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Eklemli Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra eklemli platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Mersin ikinci el eklemli platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mersin'de eklemli platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Mersin'de Kiralık Eklemli Platform Arıyor Musunuz?