Şırnak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Şırnak'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Şırnak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Şırnak, Merkez' de karayollarının işinde yol serme ve sıkıştırma işlemlerinde kullanılacak, 22T kapasiteli, operatörlü ... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Eylül 2022

Şırnak'da 4 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Şırnak Merkez KAMU işi ana arter yollarda sulama yapılacak 20 ton kapasiteli 4 adet su tankeri arazöz 1 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır

28 Temmuz 2021

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Aylık
Şırnak'da kamu işi yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 4 aylık operat... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Haziran 2021

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Şırnak'da 8 km lik pmt malzeme dökülmüş yolu sulama işinde çalıştırılmak üzere 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Ağustos 2020

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Şırnak Uludere'de kömür ocağı yolunu sulama işinde çalıştırılmak üzere 10-15 tonluk 2015 model ve üzeri 1 adet su tanke... Devamı

13 Temmuz 2020

Şırnak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Şırnak'da çalıştırılmak üzere 22-25 tonluk 2 adet su tankeri arazöz 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 11 Haziran 2020

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Ay
Şırnak Belediyesi'nin cadde sulama işi için 1 adet arazöz 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 18 Ekim 2017

Şırnak Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Şırnak Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Şırnak'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Şırnak Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Şırnak'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Şırnak'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Şırnak ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Şırnak'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Şırnak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?