Van'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Van'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Van ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Van'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Van'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Van, Edremit ilçesinde 10T-15T arası kapasiteli, güneş enerji panellerini yıkama işinde su taşımada kullanılacak, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Ağustos 2022

Van'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Van’da Tarla bağ bahçe sulamak için 10 -15 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 26 Kasım 2021

Van'da 3 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3, 5 aylık
Van’da çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 3 adet su tankeri arazöz 3,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 26 Mayıs 2021

Van'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 15 günlük
Van Tuşba Mollkasım'da tarla sulama işinde çalıştırılmak üzere 2 adet su tankeri arazöz 15 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

07 Mayıs 2021

Van'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Van'da kamu yol ve yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere En az 2005 model ve üzeri 8-10 tonluk 2 adet su tankeri arazöz 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

11 Haziran 2020

Van'da 35 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Van Kara Yolları 11. Bölge Müdürlüğü yol, refüj yeşil alan sulama ve yıkama işinde çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasi... Devamı

4 firma teklif verdi 14 Mayıs 2019

Van'da 15 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 AY
VAN'DA 4 AY SÜREYLE RESMİ DAİREDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 15-20 TON ARASI 15 ADET SU TANKERİ ARAZÖZ KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 06 Haziran 2017

Van Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Van Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Van'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Van Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Van'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Van'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Van ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Van'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Van'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?