Gümüşhane'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Gümüşhane'de ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Gümüşhane ve Karadeniz Bölgesinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gümüşhane ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Gümüşhane'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Ay
Gümüşhane, genel bir bölgede sondaj şantiyesine 10T-22T arası kapasiteli, 3.5 km hafif eğimli olan yolda dereden su çek... Devamı

2 firma teklif verdi 09 Eylül 2022

Çorum'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5-6 ay
Çorum'da bulunan kömür sondaj şantiyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet vidanjorlü 15 tonluk arazöz 5-6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 02 Temmuz 2018

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 yıl
Zonguldak Devrek Belediyesi itfaiye hizmetlerinde kullanılmak üzere 6 veya 10 teker, 2010 model ve üstü 8-10 tonluk 2 a... Devamı

29 Haziran 2018

Artvin'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2-3 ay
Artvin’de Karayollarının yol sulama işinde çalıştırılacak 1 adet şoförlü arazöz 2-3 aylık kiralanacaktır.

28 Nisan 2018

Samsun'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 Ay
Samsun'da 5 aylık iş için 20 tonluk emmeli basmalı motorlu su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

26 Temmuz 2017

Ordu'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 AY
ORDU'DA MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN KONAKLADIĞI ALANDAKİ SU DEPOSUNA 1 AY SÜRESİNCE İÇME SUYU TAŞINMASI İÇİN 15-20 TON ARASINDA İÇME SUYU TANKERİ KİRALANACAKTIR.

13 Temmuz 2017

Gümüşhane Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Gümüşhane Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gümüşhane'de aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gümüşhane Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gümüşhane'de kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Gümüşhane'de su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gümüşhane ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gümüşhane'de su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gümüşhane'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?