Bursa'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Bursa'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bursa'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Gün
Bursa, Nilüfer ilçesinde bir eğitimde sulama yapmada kullanılacak, 8T-10T kapasiteli, şoförlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Sulama yapılacak

14 Aralık 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Bursa, Yıldırım ilçesinde BUSKİ' nin kombine araçlarına su naklinde kullanılacak, 20T kapasiteli, şoförlü/şoförsüz su t... Devamı

28 Ağustos 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Ay
Bursa, Karacabey' de yol ve ağaç sulamasında kullanılacak, 15T-25T arası kapasiteli, şoförlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

25 Ağustos 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Bursa’da Roda liman dış sahadan limana kullanma suyu çekilmesi işinde çalıştırılmak üzere 25-30 ton KAPASİTELİ kırkaya... Devamı

9 firma teklif verdi 07 Ocak 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 aylık
Bursa İnegöl'de TOKİ şantiyesinde saha sulama işlerinde kullanılmak üzere 15-20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 26 Ağustos 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 aylık
Bursa İnegöl'de TOKİ şantiyesi içerisinde sulama işlemleri için 15-20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 4 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 14 Ağustos 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Bursa şehir hastanesi bölgesinde tarla sulamada 2 ay kullanılacak 23 tonluk 1 adet su tankeri arazöz operatörsüz olarak kiralanacaktır

08 Ağustos 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
Bursa’da çimler sararmaması amaçlı 1 aylık haftanın her günü günde iki kere sabah 6 akşam 8 park bahçe çim ve çalılık... Devamı

25 Temmuz 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 10 günlük
Bursa Karacabey otoyolda ( otoyol a.ş. yüklenici firma) yol çalışması işinde 15-20 ton kapasiteli 10 günlüğüne ÇOK ACİL su tankeri kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 20 Nisan 2021

Bursa'da 7 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 aylık
Bursa Büyükşehir Belediyesinin işinde çalışacak 2011 model ve üzeri, tomalı 7 adet Arazöz şoförsüz olarak kiralanacaktır.

23 Mart 2021

Bursa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bursa Yenişehir'de sondaj işi asfalt yolda 4 km den su taşıma işinde çalıştırılmak üzere 8-10 ton kapasiteli 1 adet su ... Devamı

1 firma teklif verdi 09 Mart 2021

Bursa'da 6 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Bursa Kestel’de jet kazanlarına su basma işinde çalıştırılmak üzere 20 tonluk dolu olarak(suyu tanker sahibi doldurup g... Devamı

13 firma teklif verdi 23 Ekim 2020

Bursa Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Bursa Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Bursa'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Bursa Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Bursa'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Bursa'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Bursa ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Bursa'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Bursa'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?